Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan jött ki nettó 35...

Hogyan jött ki nettó 35 idegen faj? Van ötleted?

Figyelt kérdés

Hétvégén spanommal kitárgyaltuk az ufó ügyet. Inteligens érveket ütköztettünk pro és kontra, végül elfogadtuk azt, hogy nem tudni biztosan mit akarnak és honnan jönnek meg mi lesz a jövő az ufókkal.


Legaláb egy valamit akartunk biztosan tudni, aztat hogy hány fajjal találkoztunk, mennyien voltak a földön.


Egy csomó ufófajos oldalon a wiktitől paranormalon át mindent átnyálaztunk, hogy mijen fajokkal találkosztak emberek és megpróbáltuk külön öszeszámólni.


Én nagyon okosan csináltam, mert töb faj gyakorlatilag csak egy faj, pusztán akik ezeket kategóriába vették, nem tudtak egymásról és másként jegyezték fel, pl a reptoidok,reptíliának, törpék, kis zöld emberkék, marslakók, holdalatt lakók az egy fajnak vettem ők a hüllő Reptíliánok, az Annunakik az úgy egy külön kategória, de ők is hüllök. Érdekes hogy a haverom az Annunakikat egy kalap alá vette a Reptoidokkal és mégis több fajt számolt össze. Miért vajon?


A Kis meg nagy szűrkéket is egynek vettem, az orioniakat, andromádiákat meg Plejádokat dettó. Így jött ki nekem össz-vissz 17 faj. Mondtam haveromnak hogy így 17 jött ki. Mire mélyen a szemembe nézett és eszt monta : -Nem !

-Nem, Béla. 35 faj van !!


Utána úgy volt megnézzük mit kevertem el, de megéheztünk és filmet nyomtunk meg pizzát rendeltünk és leketcupoződött a papírja, így nem tudni, hogy jöt ki 35 faja neki. Utána már annyira elfáradt az ufókutatásba meg filmnézésbe és megfekütte a hasát a pizza is, hogy képtelen volt nekiállni kimatekozni ezt az ufós fajos dolgot.


Hogyan jött ki nettó 35 faj?? Szerinted mejikünk állt közelebb én a 17 fajommal vagy haverom a 35-tel. Így utólag a Kis szuűrkéket nem kellett volna egy kalap alá vennem a nagy Szűrkékkel. Szerinted?


2013. nov. 14. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

5*7=35

5*5+10=35

6*6-1=35

Azért még tudom a matekot. Pedig nem az okosabb fajtából vagyok.

2013. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egesz ott kezdodik, hogy az idegen fajok letezese nincs bebizonyitva.
2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pizzazas meg filmezes melle egy kis zoldet is szivtatok, ugye?
2013. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon tévedtek ! Nem szívunk semmi zöldet. Pszichiátriai gyógyszeres kezelés alatt állunk, hangulatjavítót meg antipszichotikumokat szedünk, így nem szívhatunk rá semmit sem.
2013. nov. 14. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

voltam már ilyen, ufos, filmes pizzás buliban, pár kockafejűvel...azt hittem h valami unalmas dolog lesz...

nyomtunk az égre egy sárkányt és beindult a buli...

állítólag fehér pólóban amire ufot írtunk úgy rohangáltunk az utcán...

2013. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Pszichiátriai gyógyszeres kezelés alatt állunk, hangulatjavítót meg antipszichotikumokat szedünk, így nem szívhatunk rá semmit sem."


Jo, igy mar ertheto a dolog.

2013. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!