Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon mi a megoldása a...

Facebookon mi a megoldása a Zsiráf játéknak?

Figyelt kérdés

Szóval a zsiráf játék! Feladok egy rejtvényt és ha eltalálod akkor megtarthatod a profil képed. Ha nem akkor a következő három napban zsiráf képed lesz. CSAK ÜZENETBEN KÉREM A VÁLASZOKAT, NE íRd KI HOZZÁSZÓLÁSBAN! Itt a találós kérdés: Hajnali 3:00 óra van, csöngetnek az ajtón és te felébredsz. Hívatlan vendégek érkeztek. A szüleid és azért jöttek, hogy reggelizzenek. Van eper lekvár, méz, bor, kenyér és sajt. Mit nyitsz ki először? Emlékezz!!! CSAK üzenetben válaszolj! Ha jól válaszolsz ide írom a neved! Ha rosszul akkor zsiráfra kell változtatnod a profil képed! Játékra fel!tedd ki az idővonaladra"


Szerintem a szemem az, amit kinyitok....



2013. okt. 28. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
A szemedet nem kinyitod hanem felnyitod. Az ajtót nyitod ki először.
2013. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ekkora baromságot is rég hallottam, h nem ki hanem felnyitja:D

Az ajtó amúgy tuti bukó.

2013. okt. 28. 11:12
 3/20 anonim válasza:
53%
felnyitni a szemünket szerintem mások szokták... akármi is a "jó" megfejtés, elég nagy hülyeség...
2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az ajtót, de lehet beugratós, mert hajnali háromkor ki a sz*r megy a gyerekéhez reggelizni? :D
2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nem az ajtó, nem a szem, nem akarja elmondani, aki tudja. Nem ér :D
2013. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Írd ki te is, és akkor megtudhatod.
2013. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Aerynbaba válasza:
hát mit nyitsz ki először, amikor felriadsz, hogy vendég jött? a szemedet nem? én is válaszoltam, és jó lett
2013. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

"Ha jól válaszolsz ide írom a neved! Ha rosszul akkor zsiráfra kell változtatnod a profil képed!"


Mi az, hogy KELL?! Majd én eldöntöm, hogy mi lesz a profilképem, ne más mondja már meg!!

2013. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

A szemedet... ha felkeltenek hajnali 3kor, nem?! :)

Vagy a jamet és a bort csukott szemmel nyitod ki? Esetleg az ajtót is? :)

2013. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 badam26 válasza:
96%
A számat nyitom ki először, hogy mi a jó büdös francot keresnek itt, hajnali 3kor!!! NEM???
2013. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!