Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kivül, aki...

Van valaki rajtam kivül, aki nincs fent a facebookon?

Figyelt kérdés
Engem egyszerűen nem érdekel, van jobb dolgom is annál, mithogy, egész nap a fb-n verjem a nyálamat, meg kiírjam a napi 100 idézetemet.:D
2013. okt. 22. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Férjem se, és a kollégáim közül is van jópár aki nincs rajta. Én rajta vagyok, de nem verem a nyálam, sőt, fotóm sincs kint, idézet se, és komment se. Viszont a chat részét szeretem használni.
2013. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Detto :D

Az emberek általában szeretik magukat reklámozni... ez a facebook fennmaradásának a titka. Ja meg vannak személyes rossz tapasztalataim is róla. Szóval én special kakkantom le az egészet :D. 29F

2013. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

megfigyelnek b.+!

sehol nem vagyok fenn, netezni is kávézóba járok, de olyan helyre, ahol a közelbe sincs kültéri vagy beltéri kamera...

2013. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha megfigyelnek b+! :D Engem figyelhetnek, semmilyen illegális dolgot nem teszek a neten. Mitől félsz, hogy kamera nélküli netkávézóba kell járnod?
2013. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok, nem voltam, nem leszek facebookon :)
2013. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát igen,nem sok értelme van azonfölül,hogy spam az egész,meg butítás a köbön.Én sem használom,de ez a mai tinik bálványa egész Nap Posztolni valami értelmetlen baromságot,maisnstream poénok,erkölcstelen képek...meghagyom nekik,éljenek csak vele,azt még le is szarom,hogy megfigyelnek,azt hiszed ezt nem figyelik? bár nem mintha érdekelne.
2013. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Fent voltam, de rájöttem hogy nagyon ratyi az egész..ezért pár hét múlva függesztettem magam, mert rájöttem, engem sem érdekel a 'fészbúkos' életbe tartozó dolgok.:D Azóta nagyon jól elvagyok nélküle is.
2013. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jelen.
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És itt mennyivel "jobb"? Mi különbség van?
2013. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is fent voltam egy ideig, de aztán olyan értelmetlen volt az egész,néha csak fent voltam, de nem tudom minek, amikor nem történt semmi. Az egész facebook a dicsekedésről szól, van akinek 100 képen is felül van, lássák milyen fasza az élete, annak az illetőnek.
2013. okt. 23. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!