Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kivül, aki...

Van valaki rajtam kivül, aki nincs fent a facebookon?

Figyelt kérdés
Engem egyszerűen nem érdekel, van jobb dolgom is annál, mithogy, egész nap a fb-n verjem a nyálamat, meg kiírjam a napi 100 idézetemet.:D
2013. okt. 22. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én sem vagyok fent, számos ok miatt: egyrészt azt vettem észre, hogy manapság az emberek többségének egyszerűbb beírni a keresőbe a nevet és két kattintással információt szerezni így a másikról, minthogy személyesen megkeresse.

aztán vannak olyan "ismerőseim" akik jobb ha a lehető legkevesebbet tudnak rólam. sokszor unszoltak már, hogy jaj ha ennyi bajom van, akkor csináljak kamu profilt, de nem az a fajta ember vagyok.

mindig azt mondom: aki igazán meg akar ismerni, meg akar velem valamit beszélni stb, az vegye a fáradtságot és keressen meg személyesen, aki meg már ismer, az meg tudja hol keressen.

általában mikor mondom, hogy nekem nincs, nem is lesz, akkor elég furcsán néznek rám, megkaptam már azt is, hogy nekem akkor ezek szerint van magánéletem...ami elég groteszk.

nem tartanám rossznak, ha az emberek tényleg arra használnák amire ki lett találva. sok embernek már az a mérvadó többnyire, hogy ki mit "tetszikelt" és ezen képesek agonizálni, hogy akkor mi van, nekem ez nem kell.

2013. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

plusz a minap hallottam olyat is, hogy milyen gáz ha valakinek 100-nál kevesebb ismerőse van.....ez is olyan dolog, hogy szerintem meg nem az, mert magamat nézve jóval kevesebb, mint 100embert jelölnék vissza nyugodt szívvel...

kerülöm is az olyan embereket, akiknek az ilyen dolgok a meghatározóak, hogy akkor a másik ilyen és ilyen, ha neki ennyi, meg ennyi ismerőse, lájkja, stbje van...

2013. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek azt, hogy aki Facebookon regisztrált tag, az kötelezően baromságokaat irkál ki, minden egyes rezdülését közzéteszi, és az számára a mérvadó, hogy kinek hány léjkja van? Miért él bennetek az a beteges tévképzet, hogy aki oda regisztrált, az ilyen?

Néhány kistinit leszámítva az átéag felhasználó nem ilyen. Aki meg tényleg zavaró, a rendszer lehetőséget ad ám rá, hogy leiratkozz a hírfolyamáról. (Vagy egyszerűen nem kell minden idióta jelölését visszaigazolni.) Az, hogy nem tudjátok értelmesen használni, nem a rendszer hibája.


Az sem kötelező, hogy ha regisztrálva vagy, akkor egész nap azon lógj. Bár az ilyen megrögzött Facebook-ellenzők körében csak ez a két kisarkított véglet létezik: valaki vagy fent sincs, vagy egész nap online. Komolyan ennyire kisarkítva látjátok a dolgokat, hogy a kettő között szerintetek nincs semmi átmenet?


Akár tetszik, akár nem, a Facebook ma az egyik leghatékonyabb és legolcsóbb kommunikációs eszköz. Nem kerül semmibe írni rajta egy üzenetet, vagy chatelni valakivel. Ideális eszköz a kapcsolattartásra azokkal is, akikkel mondjuk a távolság miatt nem tudsz naponta személyesen találkozni. Csak a dühöngés helyett meg kéne tanulni értelmesen használni. (Azt meg senki ne mondja, hogy nincs olyan rokona, ismerőse, barátja, aki távolabb él tőle.)


[link]

2013. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!