Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondtok nekem véleményt a...

Mondtok nekem véleményt a blogomról? ;)

Figyelt kérdés

Tudom, még nincs sok benne, csak arra lennék kíváncsi, hogy jól csinálom-e, folytathatom-e ezen a vonalon, vagy mit szeretnétek rá... Jaa, és NEM 1D blog! :D (és szerintem inkább lányokat érdekli, de ha nem csak őket, annál jobb! :D)

Köszi ^^



2013. okt. 18. 21:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
de gyökér vagyok :DDD [link]
2013. okt. 18. 21:43
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát. Nem tudom. elkezdtem olvasni, és

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Bocsánat, de ennyi volt a reakcióm. a külalak nagyon szép, meg tetszettek a képek. De a tartalom nekem semmi újat nem mondott. Ezek a te gondolataid, amiket lehet, hogy te szívesen osztasz meg másokkal, de a gond az, hogy nulláról kezded. Lehet, hogy én vagyok intelletuális lény, de szerintem tök felesleges volt odaírni, hogy (ez egy Klimt kép).

Varró Danit én is szeretem egyébként :)

Úgy látom, első cikkjeidben ráálltál a szubjektív dolgokra, vagy csak nagyon szereted ezt a szót.

Mindegy, sok apró vázlatpontot tudnék még írni arról, hogy mit gondolok a blogodról, de szerintem rohadt felesleges volt leírni, hogy a személyiség a belső tulajdonságokra vonatkozik. Meg úgy az egész.

Szerintem próbálj meg nem ténymegállapításokat tenni, hanem más területen is kifejteni a gondolataidat, amit esetleg nem ismer mindenki. Saját vers? Zenélsz valamit? Személyes kötődésed a művészethez? és a többi.

2013. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

előző voltam.

Most meglestem még a twittered, látom hegedülsz. Én is :) Engem például jobban érdekelne valami konkrét dolog ebben a témában. Mit tudom én, mennyi ideig tanulsz egy darabot? Milyen stílusban játszol, meg ilyenek :)

Na, befejeztem :D

2013. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 18. 22:18
 5/20 A kérdező kommentje:
jóó, ez jó ötlet ;)
2013. okt. 18. 22:20
 6/20 anonim ***** válasza:

a kinézeten változtass!!! nagyon fontos, hogy ha az ember megnyitja a blogot, a design legyen hjvogató, keltsen jó érzést. a te sablon fekete blogod épp az ellenkezője a fentebb leírtaknak. ezzel nem azt mondom, hogy akkor válts át csili vili rózsaszínre, hanem legyél kreatív, kombináld a szép, lágy színeket.


amennyiben ragaszkodsz ehez a szövegháttérszínhez, a betűk színéz feltétlenül változtasd meg, mert úgy érzem, ugrálnak a sorok, vagy rosszabb esetben a szemem :D


a tartalom nem érdekel, tucat tini blog... ilyet ír minden harmadik tinilány (a minden második tinilány meg 1D-t ír, szóval te szerencsésebb vagy)


a kinézetre visszatérve: sürgősen szerezz be egy fejlécet/ készíts egyet/ vagy rendelj egyet!!!! mert így nagyon üres az egész - és ezt még tetézi a fekete háttér.

2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Elvileg a fekete háttér fehér betűkkel elegáns hatást kelt.. A fejlécen dolgozom, de köszi:)
2013. okt. 18. 22:29
 8/20 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem elegáns a fekete háttér + fehér szöveg. inkább szemkiguvasztós.

mondom, ha a fekete háttért hagyod, akkor ne szövegszínt változtass... a fekete fehér, vagy fehér fekete kombináció sosem jó

2013. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

*SZÖVEGSZÍNT változtass

a "ne" nem kell oda :DD

2013. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jóó, akkor mondjuk világoszöld lesz, de csak mert kezdő vagyok és hiszékeny. :D
2013. okt. 18. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!