Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mostani...

Mit gondoltok a mostani Madách Színházról?

Figyelt kérdés

Hegedűs a háztetőn, Isten pénze, Hamlet, Lear király, Dr. Herz, Will, hol vagytok? ltűntek a süllyesztőbe.

Szerintem a régebbi Madách jobb volt, mikor még, szép, mondanivalóval rendelkező zenés ill. prózai darabok voltak. Mostanában sajnos csak musical van, dráma például nincs egy darab se. Pedig az is kéne egy ilyen jó színházba, mint a Madách. Vagy csak volt jó színház? Hová tűntek a Nagy Színészek? Gáspár Laci, Puskás Peti meg Hujber Feri, ők tényleg színészek? Azért jó tudni ezeket. Már elnézést, de én nem azért járok színházba, hogy csilli-villi nyálas musicaleket lássak, arra ott van a tv.


Lehurrogást nem kérek,köszönöm.


2009. nov. 10. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kezdek már Madáchba járni,eddig Vígbe,Pestibe jártam,de ott az ój igazgatónő miatt elég alacsony a színvonal.Szeretem a Madáchot,Macskák,Spamalot a kedvencem,bár a pózai darabok tényleg hiányoznak
2010. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!