Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan küldhetnék egy Londonba...

Hogyan küldhetnék egy Londonba TúróRudit postai úton? És körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy gondolom, hogy valami hűtő kocsival vagy jégakukkal együtt, hogy nem romoljon meg.

Amúgy Jack és Finn Harrisnek menne a küldemény. (Keresd őket a YouTube-on) :)



#posta #London #YouTube #Túró Rudi #Jack Harries #Finn Harries
2013. szept. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez hatalmas, biztos örülnének neki, a Túró Rudi a legjobb dolog a világon. Én ilyen cuccot biztos Philnek küldenék (reméle őt is ismered) főleg a Pop Tartsos videója után, tudja értékelni a finom dolgokat :D


Szerintem érdeklődj a postán, hogy mit tudnak ilyen esetben ajánlani. Ha kútfőből kéne akkor dobozban adnám fel az oltástartós kis hűtőtáskámmal és jégakkuval ajánlott csomagként. És biztos megkérdezném, mennyi idő alatt viszik ki, számolgatnék, elmondanám nekik, mit szeretnék. De megérné :)

2013. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miutan itt Londonban is van magyar bolt, igy szerintem konyebb, ha onnan rendelsz es ott adod meg a cimet.
2013. szept. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jhaj jack és finn...én azon gondolkozom, hogy magamat, hogy adjam fel nekik postán:D majd írd meg, hogy végül sikerült-e elküldened és milyen módon, mert kiváncsi vagyok:)
2013. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!