Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az van, hogy rendezni szeretné...

Az van, hogy rendezni szeretnék egy "házibulit" a szüleim már beleegyeztek csak nem tudom, hogy mit csináljunk? Körülbelül 5-en lennénk fiúk. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szülők nem lesznek itthon. 13 éves vagyok semmi pia,cigi se lányok. Légyszíves csak olyanok válaszoljanak akik tudnak értelmes választ adni a kérdésre!

2012. dec. 28. 21:32
 1/5 anonim válasza:
megnézhetnétek egy horrort vagy valami filmet .
2012. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyik barátomnál is lesz, bár mi azért valamivel idősebbek vagyunk :DD

Ott lesz pia, vízipipa, billiárd, pingpong, póker, majd éjfélkor koccintás, és moziest a továbbiakban.


Póker az jó dolog, ha van neked, vagy valamelyik haverodnak aki jön, kérd meg hogy hozza el, közbe nyomjatok be mellé valami jó zenét. Jól fog telni mellette az idő, esetleg egy jó társasjáték, az korosztálytól függetlenül nagyon lehet élvezni, egyáltalán nem gyerekes. Azt is hozhatna hozzátok valaki, ha neked nincs semmi jó. Éjfélkor főzhetnétek virslit, kicsit lemehettek sétálni, dumálni.

Ha már nem tudtok mit csinálni nyomjatok be egy-két jó filmet.

2012. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig ilyen ötleteim vannak: PS2-zünk, nézünk valami jó filmet, elmegyünk valamerre sétálni, tűzijáték, pezsgő, virsli. Még valami?
2012. dec. 29. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek jó programok, hidd el annyit fogtok baromkodni hogy eltelik az idő :DDD
2012. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nézz utána a neten és is pont programokat keresek a bulimra a kor az egyezik és 1 csomó jó játék van ami mellesleg piás de meg lehet oldani ha kiveszitek a piálós részt(mi se akarunk 13 évesen részegen vagy épp másnaposan fogadni a szülőket elsején)remélem segítettem de azért itt van pár link:

[link]

[link]

13/L

2012. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!