Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Melyik...

Mi a véleményetek? Melyik jobb? A hűvös völgyi suli vagy a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 17:26
1 2
 11/13 HelloKitty2002 válasza:
0%

Én most olvastam ki a/az SZJG 6-ot és nagyooon jooo! :DDD

a másik könyvet nem olvastam arrol nem tudok véleményt alkotni! :)

2014. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőt érdemes elolvasni, de nekem személy szerint a HVS kicsit jobban tetszett. Az SzJG-t is nagyon szeretem, de ha nem lenne benne ennyi humor, jellem-, és helyzetkomikum, a történet enyhén szólva unalmas lenne. Én amúgy sm bírtam soha kifejezetten Renit, Dóri sokkal szimpibb főszereplő, még ha sok hülyeséget is csinál. Ő legalább csinál valamit, Renivel ellentétben. Ráadásul ha Cortez és a Attila között kéne döntenem, egyértelműen az utóbbit választanám.

Már előttem is írták, de az SzJG tényleg a suliról szól, míg a HVS-ben sokkal inkább a magánéletük kerül előtérbe.

Az SzJG mindig megnevettetett, de mégis a HVS áll közelebb hozzám.

Ja, és egy 12 fős osztályról nyilván sokkal könnyebb írni, de engem kimondottan zavarna, ha ugyanezt egy 25-30 főssel csinálnák meg. Belekavarodnék a nevekbe, és megunnám, főleg, ha átlagos emberek lennének mind.

2014. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csomó riport készült arról, hogy a Hűvös Völgyi Suli-t Maros Edit, az SzJG-ről másolta. Igaz nagyon hasonló és szerintem is csak koppintás, de ezt tagadja az írónő. Sokat írtátok, hogy 2-külön dologról szól ebben mondjuk különbözik. Igen a HVS igazából Dóri magánéletéről szól. Ezért nem értem minek lett a címe Hűvös Völgyi Suli. A Szent Johanna Gimi, benne van a nevében is egy gimiről szól azon belül egy osztályról, mivel valakinek írnia is kell ezért benne van egy kitalált szereplő, Rentai Renáta, magánéletével. Nyugodtan írjatok privibe!!!!

Amúgy én is SZZJG MELLETT ÁLLOK! Szjg FOREVER! :) <3

2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!