Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már mindenhol keresgéltem, de...

Már mindenhol keresgéltem, de sehol se találtam semmit. Egyáltalán lehetséges ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Vezetek egy blogot és megadtam a barátnőmnek a jelszavamat, így látja ugye az e-mailjeimet is. Mivel ő is ír, mint én úgy gondoltam, hogy remek lenne, ha ketten vinnénk tovább a történetet. Eleinte nagyon jó ötletnek tűnt, de nem ír semmit hozzá a sztorihoz, rám hagy mindent, még egy normális fejlécet nem tud nekem összehozni, én se vagyok benne valami gyakorlott, de kerestem oldalakat, próbálkoztam, linkeltem neki mindent, de semmi javulás nincs. Tudom, hogy imád írni, és én is!

A kérdésem az lenne, hogy hol tudom megváltoztatni a jelszavamat? Egyszerűen sehol sem találtam olyat, hogy megtudjam. Blogspoton vagyok, ezt ismerem a legjobban, mert van még egy oldalam, de az annyira nem izgat, oda is betud lépni, de megmondtam neki, hogy ne tegye.. Engem még is zavar, hogy beléphet bármikor bármelyikbe.

Ha valaki segítene nagyon megköszönném!



2013. aug. 19. 14:12
 1/2 edemmester ***** válasza:

Szia!


Jól sejtem hogy a google bloggerről van szó? Ha igen akkor:


TIPP: A google fiókod jelszavát SOHA NE ADD MEG SENKINEK! Ha azt szeretnéd legközelebb hogy a barátnőd is szerkeszthesse a blogot, akkor a blogod irányítópultján klikk menny a Beállítások fülre, (azon belül az Alap) és ott alul az "Engedélyek" résznél adj hozzá tudod adni a barátnődet hogy ő is tudja szerkeszteni/adminisztrálni a blogodat.


JELSZÓ VÁLTOZTATÁS: jobb fölül klikk a felhasználónevedre, aztán ott a Fiókbeállításokra, majd bal oldalt a Biztonságra. Ekkor középen az oldal tetején már ott is lesz a Jelszó módosítása link.


Ha nem sikerülne, valami segítség kell, vagy ha valami kérdésed van, akkor írj privátban.

2013. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és tudom, hogy senkinek nem szabad megadni, de úgy volt, hogy együtt csináljuk. Addig keresgéltem amíg megtaláltam és megmondtam a barátnőmnek, hogy a "sok" tevékenykedésének hála egyedül fogom vezetni és van még egy ahol kritikákat írunk, de csak én tudok belépni, szóval nem szöszölök vele annyit a hozzáadással. Nekem épp elég, hogy kívülről látja a dolgokat!

Még egyszer köszönöm, hogy válaszoltál!

2013. aug. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!