Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legidiótább álmotok?

Mi volt a legidiótább álmotok?

Figyelt kérdés

Az enyém: Álmomban nyitott ablaknál aludtam, felébredtem arra ahogy a szomszédban a legjobb barátnőm kinyitotta a kapujukat és beengedte a pasiját, közben beszélgetett vele, egy kicsit idegesít az, hogy egész nap a pasijával van és velem meg alig van, felkeltem, felöltöztem, valahova elmentem és visszatértem az utcánkba egy tankkal és lőttem vele a barátnőmék házát, meg gránátokat dobáltam a házukra :DD, a végén megkérdezte a barátnőm, hogy mit képzelek meg minden és hagyjam már őket békén.


Nektek mi volt az idáig leghülyébb álmotok? :D Szeretem, ha mások elmesélik az álmukat.



2013. aug. 17. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Jujj te elme bajjoss
2013. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A legdurvább álmom az volt, amikor én meg akart ölni engem. Azért irtam ilyen hülyén mert nem öngyilkos akartam lenni hanem szó szerint volt belőlem még egy és meg akart folytani,káromkodott,hogy most kinyír.Volt olyan, hogy az egyik barátom megkérte a barátnőm kezét és ő igent mondott.Aztán a legrosszabb amikor szerelmes leszek álmomban egy nem létező emberbe és ezt érzem még vagy 2 napig.
2013. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az unokatesóméknál voltam ők egy tanyán laknak(ez még igaz is) kint beszélgettünk egy patak mellett mikor halottunk egy bicikli csengőt odanéztünk a patak melletti kis útra és egy jeti kemping biciklin jött felénk...ez elég idióta? >.< :))
2013. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az hogy haverommal setalunk este az utcankban es egyszer csak utanunk jon Slenderman majd beszartunk tole olyan ijeszto volt. elkezdtunk rohanni meg ordibalni hogy SEGITSEG! erre beeloz minket es megkotoz. megkerdezzuk tole hogy mit akarsz tolunk?? erre a valasza hogy semmit csak el akar hivni a kosarmeccsere mert holnap lesz neki az amerikai valogatott ellen. mondjuk haverral hogy oke hova es hanyra kell menni erre mondja hogy gyertek a feher hazhoz holnap delre. mondtuk hogy az messze van es draga is ö meg mondta hogy az nem baj majd ö fizeti es a kezunkbe nyomott 5-5 millio forintot... aztan felkeltem ami kar volt mert szivesen megneztem volna a meccset xDD
2013. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy a barátnőm elvettem feleségül.
2013. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2017. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!