Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább álmotok...

Mi volt a legfurcsább álmotok amire emlékeztek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát,én egy az emberek közt járó isten voltam,az emberek tiszteltek,imádtak és félték haragomat.Nem volt bűnözés sem.

És jó volt istennek lenni.

Vagy amikor azt,hogy a föld egy része kilövődött az űrbe,hogy megmenekítsék az embereket,erre jöttek aszteroidok is pont a menekítő útjába,és én tüntettem el őket csak.Vagy amikor csak le feküdtem a földre este,és a csillagokat a kezemmel irányítottam.Most hogy így bele gondolok,sok ilyesmi volt.És van.

2013. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pár napja azt álmodtam,hogy a barátaimmal drogoztam egész éjjel,hajnalba meg azt osztálytársammal szúrtuk be magunkat és tiszta véres volt minden...Hát,voltak már furább álmaim,de ez ugrott be legelőször...:D
2013. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én arra h mindenki elfelejtette a nevem még én is eltünt személyim és valami hülye nevet adtak ami pont nem akartam lenni...
2013. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igy 11 evvel kesobb valaszolok en is:D

A legfurabb talan az volt mikor karacsonyfa zombik (rendesen feldiszitett torz karacsonyfak egosorral meg minden) megtamadtak egy falut es be kellett allnom nekem is a katonak koze irtani oket. Voltak meg zombi renszarvasok is akik mindenkit felokleltek es nekik is egosor volt az agancsukon. Vesztesre alltunk de aztan jottek a foldonkivuli zombik (ilyen amerikai polgarhaborus ruhakban). Eloszor azt hittuk a karacsonyfakkal vannak de aztan irtani kezdtek oket es egy renszarvast is sikerult leteriteniuk, ami nekunk rendes katonaknak nem sikerult. Az urzombik nem "haltak meg" (pl ha leteptek a karjukat visszaraktak es harcoltak tovabb) de a karacsonyfa es renszarvas zombik valamiert igen🤔

Es ez az egesz egy sivatagos varosban tortent.

máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!