Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megyszűnik a Sláger és a...

Megyszűnik a Sláger és a Danubius Rádió. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
én nem gyakran hallgatok rádiót,de azt tudom h.ezek elég népszerű csatornák..úgyhogy azért sajnálom..:O
2009. okt. 28. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Error van :P
2009. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hanák József válasza:
Tegnap lekapcsolták az oldalt, de már működik! "Szerintem semmiképp sem jó, ha néhány cenzor mondja meg mi szólhat 1 rádióban. Márpedig most politikai, és nem szakmai-társadalmi döntés született. Nem a rádiók miatt aggódok, hanem a DEMOKRÁCIÁÉRT! Sok embernek nincs internete, ezért jó lenne összefogni, és nyomtatott formában eljuttatni az ország minden részére a petíciót! Letölthető innen! ------ [link] -----"
2009. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös.

Egyszerűen lejárt a szerződése mind kettőnek és mivel nemnyertek a pályázaton így jártak.

Hogy politikai döntés-e?

Részben.

De a régi adók (Sláger és Danubius)is ugyan ilyen döntés következtében indultak el 1997ben.

Hozzáteszem a 2 régi adó is irreálisan magas díjat ajánlott annak idején csak aztán lealkudták vagy nemis fizettek (lásd Sláger).

Most ugyanaz a helyzet min 97ben.

De mielőtt lepontozna valaki nézzn utána jobban ennek.

Ezzel nem pártolni akarom az új adókat mert ugyse fogom hallgatni. Nálam csak MR2 Petőfi Rádió:)

2011. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!