Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megyszűnik a Sláger és a...

Megyszűnik a Sláger és a Danubius Rádió. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
én nem gyakran hallgatok rádiót,de azt tudom h.ezek elég népszerű csatornák..úgyhogy azért sajnálom..:O
2009. okt. 28. 12:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
#megszűnik
2009. okt. 28. 12:48
 2/13 A kérdező kommentje:
2009. okt. 28. 12:50
 3/13 anonim válasza:
100%

Micsoda egy nulla ország ez...

Politikai beszélgetős műsor lesz a Sláger helyett,akik fele annyit fizetnek,mint az elődjük...

Ilyenkor nincs válság???Nem jött jól az a pár milliárd a kasszába??

Kivagyok,nem a zenehallgatás miatt konkrétan,hanem ettől a sok szeméttől,ami ellepte az országot!!!

Remélem,nem végleges,mert nagyon sokan láttak törvénytelenséget benne,talán ki is derül...

2009. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én is remélem.
2009. okt. 28. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító. Nem az van amit az emberek akarnak, vagy ami jó lenne nekik, hanem a POLITIKA!!! Nesze birkanép tömjük a fejeteket, szépen terelgetünk benneteket arra amerre mi akarjuk, hogy mennyetek!!! Istenem... mi van itt?????
2009. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
B***ák meg a jó k***a édesannyukat, hogy ott r*****nának meg ahol vannak. Milyen alapon szüntetnek meg két országos rádiót? Remélem 1 ember sem fogja hallgatni az ő kis szövegelésüket és akkor b***hatják a frekvenciájukat.
2009. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóval egyetértek. Hol van itt a demokrácia???????
2009. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
2009. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanák József válasza:
Szerintem semmiképp sem jó, ha néhány cenzor mondja meg mi szólhat 1 rádióban. Márpedig most politikai, és nem szakmai-társadalmi döntés született. Nem a rádiók miatt aggódok, hanem a DEMOKRÁCIÁÉRT! Sok embernek nincs internete, ezért jó lenne összefogni, és nyomtatott formában eljuttatni az ország minden részére a petíciót! Letölthető innen! ------ [link] -----
2009. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!