Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Ma bukkantam rá a facebookon és engem mélységesen felháborít, ti hogy vagytok vele?

[link]


2013. aug. 5. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Általam már jelentve van.
2013. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, 6-os válaszoló én is olyan környéken lakok ahol jó pár cigány van, pár utcával feljebb már nem is merek járkálni, az utca felében már betörés is volt. És igen utálom őket de nem azért utálom őket mert cigányok hanem azért amilyenek. Egyébként az oldalon nem csak cigány viccek hanem zsidó "viccek" is vannak akiknek már közel sincs olyan rossz hírük.
2013. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 3:

A cigánybűnözés, fehérgalléros bűnözés és a magyar emberek kizsákmányolása ellen nem akarsz összefogni?


Még egyszer leírom. Ha nem tetszik ne nézd. Én sem herótozom a Mazsihisz oldalát.

2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Látott már valaki normális cigányt? Mert én még nem. Zsidókról meg inkább nem is mondok semmit mert megkeresnek és rámkűldenek egy provident hitelt és oda a ház . :)
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!