Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Ma bukkantam rá a facebookon és engem mélységesen felháborít, ti hogy vagytok vele?

[link]


2013. aug. 5. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szoktam hasonlóakat nézni. Ha nem tetszik, ne nézd. De hogy ez hol szexualitás, azt nem tudom.
2013. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon vicces xD bírom a cigány ellenes vicceket


[link]

2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy összefoghatnánk és jelenthetnénk többen is.
2013. aug. 5. 21:12
 4/14 anonim válasza:
Konkrétan felfordult a gyomrom a sok rasszista hozzászólástól. Annyira degeneráltak egyesek, abba bele sem gondolnak, hogy ha végeznének egy kis családfakutatást, milyen meglepő dolgok derülnének ki. Szerintem rohadtul nem vicces.
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha van valami aminek nem lehet megbocsátani az a rasszizmus.

Egy-egy vicc szerte az interneten még elnézhető de az hogy egy egész oldalt építenek olyan viccekre, hogy több millió embert öltek meg, na azt már még én is túlzásnak érzem.

2013. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd ha a te gyerekedet vagy nagyszüleidet ölik meg a cigányok az értékeikért akkor te is rasszista leszel :) Addig meg lehet okoskodni de nem a semmiért van rasszizmus, talán le kéne jönni Miskolcra, vagy Ózdra és végigsétálni az utcán az esti órákban. Garantáltan nem tiltakozna senki a rasszizmus ellen.
2013. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
No igen, ők rendkívül rasszisták, de valahogy bizonyos dolgokat mindenki elfelejt: 200 millió indiánt mészároltak le hidegvérrel, még sincs nekik emléknap. Akkor ez nem rasszizmus? Kissé egyoldalúan nézzük a dolgokat zsidókáim.
2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez undorító.
2013. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az embert a tettei alapján kellene megítélni, nem a származása szerint. Egy magyar ugyanúgy hajlamos gyilkolni, mint egy cigány.
2013. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Engem az idegesít, hogy pofátlan módn még ki is írják, hogy:

"FIGYELEM! Az oldal néha különösen morbid, felhívom a figyelmeteket, hogy csak az lájkolja és nézze, akinek van humorérzéke! Az oldal nem rasszista, vagy antiszemita, csak a nevetni vágyóknak lett létrehozva, kérem ezt tartsuk szem előtt!"

2013. aug. 5. 21:29
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!