Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Getzem-rol?...

Mi a tapasztalat a Getzem-rol? Hasznalja valaki? Ha hasznalja akkor bevalt?

Figyelt kérdés

A Blikk-ben olvastam errol a horgasz "csodaszerrol". Azt irjak hogy ha a par cseppet a csalira csepegtetunk a getzembol akkor a halak "ra vetik magukat a horogra". Az erdekelne hogy menyire lehet komolyan venni ezt a reklamot? Van olyan aki mar kiprobalta es bevalt? vagy kamu az egesz? Tapasztalatokat valos elmenyeket szeretnek! Nagyon gondolkozom rajta hogy jovore megrendelem es jo lenne tudni hogy nem kamu!

A honlapjuk itt talalhato:

[link]


2013. júl. 30. 13:15
 1/9 anonim válasza:

Sajnos nekem nem vált be, visszaküldöm a feladónak.


Másoknak sok sikert.

2013. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Czynk válasza:
Én is nagyon tanakodok hogy megrendeljem-e de sok furcsaságot vettem észre. a másik meg hogy ha megrendelem és nem jó tényleg vissza küldhetem-e nem az van, hogy visszajön a csomag mert nem vették vissza.
2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem sem jött be, de még csak 1-szer próbálkoztam egy nagyon meleg napon szóval lehet hogy nemis a cucc hanem az idő volt a rossz.A másik pedig hogy szerintem átverés az egész, nem hiszem hogy visszavennék!
2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jó hír!


Ma visszaküldték az árát.

1 hét és 1 reklamáció után.

Telefonon meg kell kérdezni a címet, ahová küldd a csomagot.

Én ide küldtem:


Nature-Bio Kft

1751. Budapest Pf 68.


Görbüljön:

János

2013. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 makarenkó válasza:
Nem ér semmit. 3 űveggel rendeltem,egyet már el is használtam,de halat nem fogtam.Próbáltam a Dunán,csatornán,állóvizben eredmény nélkűl.Ennyit a csodaszerről. ne vegyetek,nincs értelme KÉSZ ÁTVERÉS!!!!!!!
2013. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aphofiss válasza:

[link]


teleshop = getzem

u.a.: [link]

francia és román oldalakon is találtam feldobott témákat, hogy működik e, de még a google sem dob ki képeket vagy videót ahol bebizonyosodna, főleg nem amerikai vagy angol nyelvezetű találatot

2013. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 JaniEzredes válasza:
Mi is kipróbáltuk ezt a csalait. Sajnos semmi olyan hatása nem volt, amit leírtak. Egész nap egy picike húzásra futotta, így egy darab halat sem sikerült kifogni. Amit ti vásároltatok getzemet, az hogyan néz ki? Amit mi vettünk, az nem hasonlít arra, ami a honlapon szerepel. Átlátszó műanyag üveg és zöld színű folyadék volt benne. A szaga intenzív és pizzaszószra emlékeztet engem. A tietek is ilyen?
2013. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csabi75 válasza:
Kedves horgásztársak!Én is beleestem ebbe a hibába,hogy rendeltem 3 doboz GETZEM csodacsalit.Amikor felbontottam megcsapta az orromat egy ismerős,erős szag.De ekkor még nem tudtam hova tenni.Másnap aztán eszembe jutott,és elmentem a horgász boltba és rá is találtam a termékre.Ez a csodaszer szinte bármely horgász boltban megtalálható 5-600 forintos áron!A neve kukoricacsíra likőr!Dippelésre és etetőanyag ízesítésére szolgál.Úgyhogy ha valaki ki akarja próbálni ilyen helyen keresse,és sehol máshol!A terméknek semmi olyan nagyerejű hatása nincs amilyet írnak róla!Szokásos átverés!További jó horgászatot kívánok mindenkinek!Ha mégis valaki ezek után is ki szeretné próbálni,sok szerencsét kívánok neki!
2013. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 makarenkó válasza:
már megint reklámozzák a csodacsalit.Azt hiszik az emberek régen elfelejtették ezt az átverést. NE DŐLJETEK BE HORGÁSZTÁRSAK!!!!
2014. márc. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!