Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Srácok Utcai ismerkedésről...

Srácok Utcai ismerkedésről tapasztalat?!

Figyelt kérdés

Üdv!

Rólam annyi: Nem vagyok olyan nagyon beszédes, épp ezért társaságban sokszor háttérbe szorulok és kb csak figyelem az eseményeket, nehezen nyílok meg,komoly vagyok és ez rohadtul zavar, ebből szeretnék kijönni. Persze vannak haverok barátok akikkel jól kijövök,de tudom hogy többet kilehetne hozni.. ismerkedés stb.. csak nemtom hogyan. És csajokkal is olyan amilyen... szval nem túl biztató a helyzet, nehezen találom meg velük a közös pontot.:S Olvastam hogy utcai ismerkedéssel lehet fejleszteni meg gyakorolni, beszélgetéssel. A kérdésem az hogy van e közületek olyan aki hasonló helyzetből jött ki és teljesen közvetlen lett emberekhez?? mi kelett és mennyi idő kellett a változáshoz pl lányok leszólításával gyakorlással ? Légyszi írjátok le bárkinek van bármi ilyen tapasztalata, vagy véleménye!


2012. dec. 6. 01:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!