Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az emberek mit szeretnek...

Az emberek mit szeretnek Siriusban (pingvinharcos)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazából a legtöbb nézője nagykorú. Én nem vagyok az, de 5 év alatt ezt azért simán leszűri az ember. A chat mindig átlátható (jó, nem mindig, de jóval könnyebben fogod ki az értelmes kommenteket, mint pl. DoggyAndinál), és rengeteg donater van, akik mind nagykorúak, hisz egy gyereknek nincs bankkártyája, és a legtöbbnek szüleik sem engedik meg a donatet. Én régen a minecraft videóit néztem, mindig azt amikor a barátjaival játszott, nagyon kedvelem mai napig a csapatot, csak sajnos már nem igazán látom őket együtt játszani. Miután a minecraft videókkal leállt volt nálam egy kis szünet. Viszont az utóbbi 2 évben megint elkezdtem rendszeresen nézni őt, most már inkább a személyisége miatt. Mindig meg tud nevettetni, változatos játékokkal játszik, és igyekszik minél több dolgot kipróbálni az adott játékban, hogy mégtöbbet lássunk belőle. Szerintem nem játsza meg magát, látszik rajta, hogy magát adja, nem úgy mint a legtöbb videós, neveket nem mondok.. Lehet, hogy nem ért mindig az adott játékhoz, de pont ez benne vicces és érdekes. Én ezért szeretem őt. Saját vélemény, nem kell megkövezni ezért.
2017. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért szeretik mert nem tudják hogy ki ő valójában, azt hiszik egy kedves ember, közben embereket molesztál és tönkre cseszi a gépet
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!