Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az emberek mit szeretnek...

Az emberek mit szeretnek Siriusban (pingvinharcos)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd a 11, 12, 13 éveseket, mert ők nézik a videóit többnyire :P

Véleményem szerint ügyesen csinálja (láttam 1-2 videóját, szóval talán számít a véleményem), mert nem kell sok hozzá, hogy ezt a korosztályt megnyerje magának valaki: elég karizmatikus személyiség és olyan témával foglalkozik, ami érdekli az adott közönséget és a gyerekeket máris megfogta. Szerintem a nézői sem nagyon tudnák megmondani, hogy mit szeretnek benne, de kíváncsi vagyok én is az esetleges válaszokra :P

2013. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én csak egy két videóját láttam, szóval én nem mondanám, hogy szeretem... de biztos van benne valami olyan plusz, ami megragadja az embert, hogy tovább nézze... de ahogy az első válaszoló is írta, szerintem is a fiatalabb korosztály körében népszerű inkább
2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó a hangja de igazából nincs egyensúlyban a népszerűsége és az amit letett az asztalra
2013. júl. 28. 19:33
 4/12 anonim válasza:
100%

Csak nézd meg a magyar ,,sztárokat"!

Sehol sincs arányban ;)

2013. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az egész bagázst bírom. Leginkább a vlog-okat szoktam figyelni, a játék nem igazán érdekel. Siriusban nekem az tetszik, hogy választékosan beszél. Nekem inkább Alex a favorit :) 19/F
2013. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem minden 2. szava az őőőő... És hogy tényleg tudja hogy mit csinál, nem úgy kezdi a videókat hogy:

-Sziasztok! Most egy kicsit bénázni fogok mert még nem játszottam ezzel a játékkal.

+ jó hangja van

2013. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 halalfalo válasza:

1. Érdekessé teszi a videóit.

2. Tud beszélni.


Ez nálam nyerő :)

2013. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 r-chee96 válasza:
Jol beszel, jo videokat csinal, mint ahogy feljebb is irtak ,,nem minden masodik szava őőő..."
2013. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsőre szimpatikus fiatalembernek tűnt, de aztán 3 videója után sokat vesztett nálam a népszerűségéből.

Nagyon jó előadó, de voltak furcsa, zavaró részletek.

Az volt a benyomásom, hogy néha nincs annyira képben, mint ahogy azt mutatja.

2014. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
NEm tudom miért írták, de Sirius nézői között rengeteg felnőtt ( maradjunk inkább a nagykorú ban :D) van. Én azért szeretem, mert mindig tud újat mutatni, érdekes és rsézletes taratalmakat csinál. Én már 4 éve nézem folyamatosan, követem facebookon, youtubeon, twitteren, és az elmúlt 1-2 évben kezdtek nagyon megtetszeni ezek a Siriusos szófordulatok. Sokszor visszanézem a videóit 2x 3x, mert akármiről van szó, minig újabb és újabb részleteket figyelhetek meg. Nagyon változatos játékokkal játszik,ráadásul főleg oylanokkal, amik nem annyira ismertek még a magyaroknak. Én tőle ismertem meg: This war of Mine, The Forest, BattleBlock Teather Space Engineers, Medieval Engineers The Wicher State os decay.... ÉS még több tucat játék amit nem ismertem. Ráadásul rengeteget fejlődött az angol tudásom, és sok új angol (és magyar) szavat tanultam tőle. De rákig tudnék róla beszélni, hogy számomra miért is ő a legjobb videós.
2015. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!