Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 19 évesen nem vagyok egy...

19 évesen nem vagyok egy kicsit "idős" elkezdeni tanulni versenytáncot?

Figyelt kérdés
salsa, samba, stb.

2013. júl. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Versenyzéshez, korábbi tánctanulás nélkül szerintem késő.
2013. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány?

Mi a célod? Versenyezni, helyezéseket elérni, helyi/országos/eb/vb trófeáért menni, vagy inkább sportnak, hobbinak? Klasszikus tíztánc, vagy valamilyen modern társastánc, mint pl. a ceroc?

Ha vannak jó alapjaid, érzéked, hamar belejöhetsz, de a tíztánc világbajnoki cím már valószínűleg elúszott. Modern táncokat felnőttek kezdik tanulni, abban simán lehetsz még ász!

2013. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
attól függ. ha lány vagy, nem biztos, hogy találsz párt. ha fiú vagy, van esély párra. versenyzésre több évi gyakorlat kell, ha versenyezni szeretnél, meg kell tanulnod kezdőként sokmindent (számolások, láb-, kar- és mellkasvezetés, tartás, lépések). És hogy versenyezni tudj, több táncot meg kell tanulnod pl.: latin verseny: samba cha cha rumba (paso doble) jive, standard verseny: angol keringő tangó bécsi keringő slowfox quickstep, tíztánc v. mindet. amúgy az első években gyakorolj sokat utána küldenek versenyre
2013. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 The answer ***** válasza:

Soha semmire nem késő, csak egy életed van!

2-esnek igaza van teljesen.

3-as: "mellkasvezetés" - ezt a szót sosem hallottam még. :)))

2014. szept. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!