Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok küldeni egy-két...

Tudnátok küldeni egy-két olyan videót amely megmutatja hogy kell a bulikba, partikba táncolni? Megmondom az igazat nem nagyon vagyok hozzászokva ehhez a bulizáshoz és hát ideje elkezdeni.

Figyelt kérdés
Hiába táncoltam 7 évig (néptánc) akkor sem megy ez az új stílus. Ezért kérlek benneteket legyetek megértőek és írjatok vagy mutassátok meg, hogy mi a menő.
2013. jún. 2. 22:54
 1/2 tazyo válasza:

a harlem shake menni fog. :D

jó buliban senki nem foglalkozik vele, hogy táncolsz.


tudod, van pár néptáncos barátom, akikkel néhányszor voltam bulian. azt este egyik fénypontja volt, amikor a zenére improvizáltak, modern tánc átkötéssel.

csak hogy értsd: csináld azt, amihez értesz, és tanulj meg egy-két motívumot abból, amit csinálnod kell. tuti siker.

2013. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Csinálj úgy, mintha egy zuhanyzóban állnál, és bebasznának hozzád egy működő elektromos dolgot ;)
2014. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!