Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Mondjam meg...

Mit csinaljak? Mondjam meg neki egyszeruen, hogy nem akarok vele talalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu ismerosom, csak latasbol ismerem meg egy-ket baratom is meselt nekem rola,hogy ismerik, eddig meg csak 1-szer beszeltem vele de akkor nem volt olyan erdeklodo mint most es olyan furcsa is volt...:/ ellenszenves..

Tegnap ram irt eleg jol el beszelgettunk, aztan amikor meg tudta,hogy hany eves vagyok (15 vagyok) akkor le esett az alla, hogy egy ilyen fiatal lany es ilyen gyunyoru azt hitte,hogy max 17 vagyok....

Utana elkezdett dicsergetni engem, stb..

Meg kerdezte,hogy nem e lenne kedvem valamikor meg inni vele vmit szivesen talalkozna velem......erre meg nem mondtam semmit...Utana meg kerdeztem,hogy miert akar velem talalkozni azt mondta,hogy azert,mert tetszem neki, jobban megszeretne ismerni es be akarja bizonyita nekem,hogy van normalis fiu ezen a vilagon! (ezt azert mondta,mert mondtam neki,hogy nem jarok senkivel, es hogy nincs egy normalis fiu ezen a vilagon)

Nagyon meg lepodtem rajta, nem gondoltam volna,hogy talalkozni akar majd velem es,hogy tetszem neki....

Ezt neki is meg mondtam,hogy meg lepett engem...

Valahogy igent mondtam ra neki, de pontos idot nem mondtam,hogy mikor lesz idom..

Rendes fiu es nem olyan akit hulyiteni lehet szerintem es annyira orult,hogy el fogadtam a meg hivasat ezert se tudtam nemet mondani neki, mert eleg rosszul jot volna ki sztem...://

Szoval az a lenyeg,hogy en nem szeretnem ha a vegen meg tobbet akarna mint baratsag, en kedvelem mint egy baratot es ez sztem nem is lesz mashogy, mert egyreszbol nem illunk ossze egyaltalan, mas reszbol meg nem az esetem es hozza is mas lany illik....

Igazabol talalkozni se szeretnek vele, mert nekem eleg kellemetlen lenne,hogy egy ki gyurt orias all mellett kb 2 fejjel magasabb nalam, es egy izompacsirta..:D En meg eleg alacsony vagyok es mellette meg meg alacsonyabb lennek..:D

Nem szeretnem hulyiteni, de nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy nem akarok vele talalkozni,mert egy nagy darab izompacsirta es mellette kellemetlenul ereznem magam es nem illunk ossze egyaltalan....Ezt a talalkat nem tudom mennyire vette komolyan de remelem nem elte bele magat annyira,hogy talalkozzunk! Egyebkent 17 vagy 18 eves a fiu amugy ki nezz vagy 22-23-nak is!

Szerintetek mit csinaljak? mondjam neki finoman,hogy nem szeretnek vele talalkozni es kesz? ://



2013. júl. 24. 03:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozhattok nyugodtan.SEmmi gond nincs abból.Max fagyiztok egyet(vagy kávé) s utána egy séta eretében megbeszélitek h ő mit szeretne tőled. Meg azt is megbeszélhetitek h te nem szeretnél vele semmi komolyabbat..
2013. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!