Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Roland...

Mi a véleményetek a Roland Juno-d szintetizátorról? (komoly válaszokat szeretnék! )

Figyelt kérdés
Kezdő Zongorázó vagyok, és mivel egy piano sajnos nem fér be a szobámba, szintetizátorban gondolkodom, és szerintem ez tökéletes választás volna a számomra.
2009. okt. 21. 23:59
 1/1 anonim válasza:
Én is most egy Juno Di tipusú szintetizátort akarok venni.Bár Rolandom még nem volt,de játszottam már ilyenen is.Szerintem a Rolandoknak van a legpuhább billentyűzetük,ezért is ajánlanám neked ha zongorázni szeretnél.Ha kezdő vagy,figyelmedbe ajánlanám,hogy ez egy workstation amin nincs beépített hangszóró.Szóval kénytelen leszel venni hozzá kihangosítást.De gondolom ezzel tisztában vagy.:)
2010. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!