Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány évesen voltatok előszőr...

Hány évesen voltatok előszőr Sziget vagy esetleg ehez hasonló fesztiválon?

Figyelt kérdés
Hogy tetszett?Ebben az évben mentek vagy már voltatok?Hány napra mentetek?

2013. júl. 21. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok, ebben az évben mentem a Voltra, három, tőlem egy évvel idősebb barátnőmmel. Egy napra mentünk, nem aludtunk a kempingben. Szülők bejáratig vittek minket, onantól egyedül voltunk, és nagyon jó volt. Nagyobb koromban szeretnék majd az egész fesztiválra is elmenni, ott aludni, de még most nem vállalnám be.
2013. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jó:)én is tervezem,hogy majd kimegyek.
2013. júl. 21. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:

én 15 évesen voltam először szigeten, egy napra, mert a kedvenc zenekarom koncertezett (Muse), szüleim elengedtek két barátnőmmel, és az egyikük felnőtt unokatestvérével, apa értem jött kocsival hajnalban.

utána 17 évesen már voltam teljes fesztiválon társasággal, és idén, 18 évesen is voltam (volton mindkétszer).

szigetre idén nem megyek, mert nem tetszik a felhozatal.

2013. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyen jó lenne a Volt?
2013. júl. 22. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
hát én azért mentem, mert olyan zenekarok léptek fel az elmúlt években, akik miatt szívesen kilátogattam oda, nekem megérte:)
2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a kár,hogy én még túl fiatal vagyok ahoz,hogy kimenjek....:(
2013. júl. 22. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

12 évesen voltam először Hegyalján, szülőkkel. -hozzáteszem, azóta is velük járok, mert nincs olyan barátom, aki kibírná az elsősoros rock és metál koncerteket- nem alszunk kempingben, az éven már voltam, mert volt.

Igaz kisebb, és nem híres, de Rakamazon szokott lenni Motorosfesztivál, oda szoktunk még kimenni ugyancsak szülőkkel, esetleg ismerősökkel.

16L

2013. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Idén szeretnék menni két uncsitesómmal Szigetre, mindketten egy évvel idősebbek (mondjuk ez rohadtul nem látszik meg inkább én nézek ki idősebbnek :D). Remélem összejön :D

14/F

2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az jó!Hajrá :)
2013. júl. 29. 19:35
 10/11 anonim válasza:
13 évesen voltam először VOLT-on 1 napra, idén (14 évesen) bérlettel VOLT-on, jövőre szeretnék menni 1 napra Szigetre a barátnőmmel és az ő apukájával, de egyelőre ezt nem engedik meg a szüleim :(
2013. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!