Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól pókerezni?

Kati Tibor kérdése:

Hogyan kell jól pókerezni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt itt nem igen fogjátok nekem leirni hogy hogyan kell jól pókerezni de tudtok valami linket esetleg videót adni nekem ahonan megtudnám tanulni hogy hogyan kell jól pókerezni?Ezeket már tudom a pókeről:a pozició ofntosága,emelések,megadások,játék a flop előtt illetve után,játékstilusok,verseny fajták stb.stb.stb igazából jó sokat tudok a pókerről ha én azt leirnám hogy menyit tudok akkor biztosan lenne egy két oldal :D.De még ugyérzem hogy a póker tudásom hiányos szóval kérlek szépen titeket adjatok valami linket vagy oldalt (lehetőleg magyart)amin megtudnám tanulni hogyan kell jól pókerezni kb minden nap gyakorlok pókerezni ugy hogy van tapasztalatom a pókerben.

#póker #kártyajátékok.
2013. júl. 14. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. júl. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!