Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pókerezni szeretnék, hogy...

Pókerezni szeretnék, hogy fogjak neki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 16:12
 1/2 AtthysKA ***** válasza:

Először is tanuld meg rendesen a szabályokat. Azután már neki is kezdhetsz ingyenesen, játékpénzben játszani bármelyik online teremben. Ha van már egy kis rutin, térj át freerollokra, ahol ingyenesen valódi pénzt is nyerhetsz. Közben olvass pókeres oktató könyveket, ajánlom Harrington könyveit és Sklansky Póker elmélete c. könyveit.


Késpbb igényelhetsz ingyenes bankrollt, amivel már élesben pénzért játszhatsz, a saját vagyonod kockáztatása nélkül.


A lényeg, hogy csak okosan, megfontoltan, és tanulj, fejlődj. Póker osztó vagyok, nap mint nap látom, hogy buknak vagyonokat a felelőtlenek, úgyhogy csak ésszel.


A pokerezzunk.com weboldalán megtalálsz egy csomó eszközt és tanácsokat kezdőknek.

2013. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végy egy pakli kártyát. :)


Hát először ugye a szabályok. Aztán a stratégia. Aztán a játék...


Változó, ki-ki a vérmérséklete és hozzáállása szerint vág bele. Én pl. több órán keresztül olvastam a neten, és másnap kezdtem el online játszani. De van, aki egyből belecsap.


Az én tanácsaim:


1. szabályok megtanulása

2. beiratkozás egy suliba (pl. a Pokerstars minden kezdő számára ad ingyenes sulit, vagy ott a Pokerstrategy).

3. próbáld ki, milyen pókerezni online (játékpénz, freeroll). De ezzel csak érezz rá, semmiképpen ne legyen követendő.

4. Fizess be (kb. 5-6 ezer elég).


Pár tippet / tanácsot itt is találsz, a legfontosabbakat gyűjtöttem össze: [link]


Az előző hozzászóló kiváló könyveket ajánlott, nekem Phil Gordon könyvei jöttek be.

2013. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!