Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hidden Blade ki éri ezt?

Hidden Blade ki éri ezt?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg elkezdtem elkészíteni az assassin's creedből híres hidden bladet.minden jó és szép egy gond van.most hogy elgondolkodtam a terveken eszembe jutott hogy a kis szerkezethez kis penge kell.és az hogy nyúlik ki mint a játékban?ehez kéne egy teleszkópos szerkezet mint itt: [link]


a kérdés az lenne hogy ezzel a teleszkópos eszközzel együtt hogy tudná kitolni a pengét úgy ahogy a képen?a kitolószerkezet meg van,ha a kést ráraknám azt ki is tolná de az úgy nem jó,mert úgy kéne hogy a teleszkópos szerkezetettel együtt tolja ki a pengét.valakinek valami ötlet pls. help!!

ilyesféle az én szerkezetem is: http://www.youtube.com/watch?v=UmRrZsove8s&list=RD02eC89WC4b..



2013. júl. 13. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem értem nem tudok angolul sokat németes vagyok. :/ majd megpróbálom lefordítatni egy haverommmal :D
2013. szept. 16. 19:55
 12/19 A kérdező kommentje:

nekem személy szerint ez az egyik kedvenc videóm :)

én ez alapján készítettem a terveket is ezzel a módszerrel!

http://www.youtube.com/watch?v=9MsWcKaoUmY

2013. szept. 16. 19:57
 13/19 Parkour07 válasza:

én az alapján amit belinkeltem videót először, ami a működését mutatja be, és végre megértettem hogy záródik :D

lassan neki is állok a prototípusnak :D

2013. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem megvan minden. Egyedul a huzorugo pontos europai meretei kellenenek. Azt nem tudja valaki?
2013. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 fmate29 válasza:
ha fogsz egy elektromágnest a két penge közé és akkor aktiválódik amikor kiengeded azt nm fogja semmi visszatolni es amikor be akarod húzni a mágnes kikapcsol
2013. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
és mond már meg légyszíves hogy honnan a p*csából szerezzek elektromágnest?!
2013. nov. 6. 20:31
 17/19 Tommy91 válasza:

ha még azóta nem sikerült ez pontosan megmutatja hogy működik a két részes penge. nem olyan bonyolult de mindenképp kell hozzá egy CNC eszterga. :)

https://www.youtube.com/watch?v=TQ7-VUWqGbc

2014. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nos, nézegettem visszafelé a válaszokat, és a lehető legolcsóbb (nem a legjobb, elismerem, de cserébe nem kell hozzá különösebb tudás, csak néhány kellék :) ) Na,visszatérve nem igazán kell semmien teleszkópos izé-bigyó mert csak elveszik benne az ember :D Az én megoldásom: Pengeként egy vékony és nem túl széles lemez kell. Ezt lehet oldalakról rendelni, de ahonnan én szereztem egy kovácsnál, vagy akár korsókészítőnél is találni ilyet. Ezt fűrésszel kb /\ alakú (háromszög :O ) végűre kell fűrészelni. Ez után (persze ha nem akarsz vele ölni :D ) csiszolópapírral (smirgli vagy mi xD) sorjamentesre csiszolni. Eztán a másik felétől kb 1 vagy másfél cm. re egy lyukat fúrni belé. ezt is szintén elcsiszolni. Megvan a pengénk, ezt persze fával is meg lehet csinálni, de lemezzel szebb, és hatékonyabb :) Tehát ez után a penge szélességéhez számoljunk hozzá úgy 1 mm-t és egy akkora fióksínt keresni.(1-2 cm rel hosszabb).
2015. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
És (előző válaszoló vok) ennek a fióksínnek a végétől fél cm. re egy a pengén lévő lyuk területének megfelelően ugyanakkora lyukat ütni, vagy fúrni. Ebbe keressünk egy beleillő csavart és rakjunk rá egy befőttesgumit. Az imént említett befőttesgumit a pengéhez csomóval szintén odakötni. Ha jól dolgoztál a fióksínben lesz apenge és a csavar, amit oda kell szig.szalagozni. eztán keresni kell egy a középsőujjunkra ráillő kulcskarikát, és egy damillal megkötni, majd a penge lyukrészéhez szintén odacsomózni. (Ne legyen túl hosszú, különben majd a pengét nem lehet majd normálisan kihúzni.) Ezt akár karkötövel a kezünkrekötni és kész a penge, a használatát majd kitapasztaljátok :) Remélem segítettem :D
2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!