Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elküldené valaki az assassin's...

Elküldené valaki az assassin's creed-ben szereplő rejtett penge nevű fegyver részletes tervét, és működési elvét?

Figyelt kérdés
nagyjából tudom, igazából csak az arányok, és a méretek érdekelnek... jól sejtem, hogy mindenki képeket fog linkelgetni, de ha valaki otthon megrajzolta, vagy el is készítette, és megosztaná velem a fegyver elkészítésének titkát, az akár az e-mailemre is elküldheti... nagyon megköszönném, és ha nem akarod, akkor ne írkálj ide hülyeségeket. kösz. e-mail: rollchy@gmail.com
2012. márc. 27. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Elküldenéd nekem a terveket.
2012. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hááát arra énis kíváncsi vagyok :D
2013. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki elküldené nekem is? d887@freemail.hu Köszi!
2013. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én amennyit foglalkoztam már ezzel a témával(már majdnem egy éve)ezt találtam a legjobb kiindulási alapnak....bár hibás.Az apácarács (vagyis amik keresztben vannak)a támasztósínhez(középső)van rögzítve,de a pengéhez nincs...

én elkezdtem átrajzolni,de én az alkatrészek legyártatásánál akadtam meg...

[link]

Sok sikert és kitartást nektek is :)

2013. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem a fejemben már összeállt szinte teljesen... egyedül a méretekkel, és azzal a forgó dobócsillaghoz, vagy egy elcsúszott felű körlaphoz hasonló zárrendszer, vagy mi... abban a mérések, és a számítások bezavarnak
2014. jan. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!