Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el ezt a szüleimnél?

Hogyan érjem el ezt a szüleimnél?

Figyelt kérdés
Nos, lesz egy buli a jövőhéten és vidéken lakunk, de van egy nagyon jó barátom, ő is megvan hívva, ő már 23 éves de én csak 16. A szüleim elis engednek meg minden, de kocsival mennénk, mert neki van, hogy tudjunk sokáig maradni, de a szüleim sose engedték, hogy beüljek mellé, a barátomban nagyon megbízok, mióta van jogsija eljár bulizni sose iszik, ha nem kocsival megy, akkor se iszik meg többet 1-2 sörnél, de a szüleim szerint úgyis inna. Hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy nem iszik és nagyon normálisan vezet? (Már párszor jöttem vele haza, természetesen elmondtam, nem nagyon örültek nek)

2013. júl. 10. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg az egyik szülődet hogy menyen el a barátoddal egy körre kocsival és itélje meg hogy hogy vezet vagy csak menjetek el négyen (szüleid,te,barátod) valahová ahol jobban megismerkednek és akkor talán jobban megbizznak benne.
2013. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben a családja és az enyém nagyon jóba voltak nagyon ismerik a srácot, de régebben voltak kemény bulijai még amikor olyan idős volt mint én és erről tudnak a szüleim (Ekkor még nem volt jogsija..). Szerintem erről akarják megítélni, de a srácnak már több tapasztalata van szerintem, mint édesanyámnak, mert ő nagyon keveset vezet, de már ezt el is mondtam nekik, de nem értik meg..
2013. júl. 10. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!