Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Városi- vagy falusi élet?

Városi- vagy falusi élet?

Figyelt kérdés

Városi lakók! Nektek mi a véleményetek a falusi életről? Mondjuk azt, hogy a ti nagyszüleitek valamelyik faluba él és nektek kint kell hogy maradjatok náluk legalább 1 hétig. Hogy bírjátok ki? Tegyük fel, nincs számítógép, nincs telefon. És még is kint kell hogy maradjatok,mert a szüleitek ezt parancsolta meg nektek.

Falusiak! Ez épp fordítva lesz. Mi a véleményetek a városi életről? Szeretitek az ottani életet, vagy jobb a kakassal együtt fel ébredni?



2013. júl. 6. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én falusi vagyok, és nincs mindenhol már az, hogy nincs telefon, meg számítógép, mert az én mamámnál is van. Ma már nincs meg az a falusi élet ami régen volt, mert az emberek nagy része elvesztette, vagy eladta földjeiket, és a falusiak is dolgoznak, munkahelyen, nem pedig a saját gazdaságukban termelik meg a betevőt. Én speciel 1 hetet biztos kibírnék városban, de nem lenne kellemes, mert ha panelházról beszélünk, akkor nagyon furcsa lenne, hogy kilépek az ajtón, és az udvar és a kiskert sehol. Nyilván a városi emberek könnyebben eljutnak a nagyobb boltokba vásárolni, nem kell nekik 20 km-t autózni, hogy eljussanak egy hipermarketba, ezzel sokat megspórol a városi, de én azt mondom, hogy a falusi akkor is jobb. Abban is van jó dolog, hogy több km-t autózunk mindenhová, mert akkor legalább megismerjük a környezetünket. Ismerek városi embereket, nem egyet, és ha megkérdezem tőlük, hogy merre indulnál el mondjuk Pest felé, akkor meg sem tud szólalni. Mert a városi talán évente 2-3-szor haggya el a várost,mindene.
2013. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 andy98 válasza:
27%
Én városi vagyok, de nagyon lennék "falusi". Hiányzik a nyugodt élet, utálom hogy 11 éves r*bancok sétálnak velem szemben utcán, hogy néhány helyen olyan szennyezett a levegő hogy megtudnál fulladni. Utálom a villamosok kocsik vonatok állandó zugását. Kint szeretnék élni valami kis városban, vagy faluban, ahol mindenki ismer egymást, barátságos és nem köpnek a lábad elé.
2013. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőben van jó is meg rossz is.

És egyipként pedig nehogy azt gondolják a falusiak hogy a városlakók nem tudnak A pontból B pontba jutni. Én például GPS nélkül is el tudnák jutni Pestre.

2013. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!