Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ne szervezzek többet házibulit...

Ne szervezzek többet házibulit? Mindig ez lesz? Nem fogják fel a haverjaim, hogy ha mondok nekik valamit, azt csinálják meg?

Figyelt kérdés

2x volt nálam buli, mert azt hittem jó lesz, mert kocsmában már ezerszer voltunk, de így a házi buli az másabb.

És szerintem többet nem is lesz. Ezek normális emberek, szót értenek, még részegen is nem állatkodnak, de nálam egyszerűen nem bírnak viselkedni.

Mondtam nekik, hogy benn nem dohányozhatnak, átveszi a szagot a függöny, kiég a szőnyeg, meg minden.

Erre jövök be, űlnek a kanapémon, és cigiznek, és mondom nekik, hogy mi a f**** csinálnak, takarodjanak kifele! Néznek rám, mondom, jól hallottátok, kifelé! Erre, "jajj, nem lesz büdös semmi, nyitva az ablak..." mondom nem érdekel, nem engedem, hogy benn dohányozzatok, leégettek valamit! "Jajj! Vigyázunk!" erre körbe nézek, ház már a szőnyegen volt egy égési folt... :S :@

Meg a fürdőkádban nyomott el valaki egy csikket...


Egyszerűen nem értem, láttam már részegen ezeket 1000x a kocsmában mondtak valamit akkor vissza fogták magukat, meg a boltban se randalíroztak, ha bementek részegen, itt meg kimennek a kerben, mindenki alszik a környéken hajnali 2-3 kor, és elordítja magát az egyik. Kimegyek, hogy knssoljon már, kihívják a rendőröket, erre "Hadd hívják, leszarom! ÁÁÁÁÁHHHÁÁÁHÁÁ!


Miért ennyire pofátlanok?

Nem bírom egyszerűen ezeket vissza fogni, mondok nekik valamit, néznek rám, 3-4x elmondom, utána meg jön valami "jajj, nem lesz gond..." duma, aztán minden romokban!


Egyszerűen ne hívjam meg őket többször és kész?



2013. júl. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne hívd meg őket többször és kész.
2013. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Kétszer már bemutatkoztak, hanyadszorra hiszed el, hogy ők ilyenek?
2013. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nálunk is így volt. hatszor kértem meg mindenkit külön-külön, hogy piát a nappaliba NE, fél óra múlva ott egy vörösborfolt a vajszínű kanapénkon... ne hívd őket többször. tudod van a mondás a házibulira, hogy mindenhol jó, csak otthon nem :D
2013. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Kétszer már bemutatkoztak, hanyadszorra hiszed el, hogy ők ilyenek?

"


Kocsmába kijött a pultos csaj a kert részbe, hogy ne hangoskodjunk, és vissza vettek... itt meg mondhattam nekik 200x lesz*rták.

2013. júl. 5. 20:12
 5/5 Császár Zoltán 63 válasza:
Ígérd be, hogy a teljes italköltséget a bevásárlással együtt Te állod, és akkor olyan lettél mint a pultos, a szesz forrása Nálad van, feltéve ha el is zártad az összes alkohol tartamú löttyöt. Ezt egyszer meg lehet csinálni, aztán szólni kell, hogy másnál még nem unalmas a helyszín, ráadásul fel is kell avatni az új, bulizós lakást.
2021. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!