Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem bulizós típusok! Hol vagytok?

Nem bulizós típusok! Hol vagytok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nem szeretek bulizni. Pontosabban szólva kiráz a hideg ezektől a gépzenés-fenékrázós partiktól, ahol lassan már csak 13-15 éves kislányokat lehet látni. Borzasztóan irritál, hogy azon a bizonyos közösségi portálon egyebet sem látok a főoldalon, mint képeket a tegnap esti bulikról, ahol nap mint nap a "Ki tudja magát részegebbre inni" verseny folyik, meg hogy már lassan dicsőség, ha egy lányt hajnalban okádva kell hazatámogatni. Na, én ezektől okádnék a legszívesebben. Nem vagyok antiszociális, vannak barátaim, de nem értem, hogy miért nem ugyanolyan jó szórakozás sétálni egyet, vagy beülni egy jó filmre a moziba, vagy egy kávézóban beszélgetni, miért kell szórakozás címszó alatt ilyeneket csinálni.


Vannak még hozzám hasonló fiatalok? Ha igen, hol vagytok, hol lehet benneteket megtalálni?



2013. jún. 25. 21:09
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
39%

A bulizás Nálad az együtthányást, az együtt berúgást jelenti?

Érdekes, én egy könyvvel, meg jó zenével, teával is tudok bulizni...

Amúgy meg, MINDENHOL vannak "antibulizós" emberek. De bulizni MINDENKI szokott, mert ugyebár, kinek mi a szórakozás, cicám.

2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a kérdëző kisasszonynak. Amit lëírt, alighanëm ëgy korrajz. Jelënleg a „buli”, a fiatal korosztály számára, leginkább azt födi, amit lëírt. Ugyanakkor -szërëncsére- vannak igényësebb szórakozásra vágyó fiatalok is. Ilyen a kérdëző hölgy is.
2013. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves leszek ,de pont ugyanezt érzem.Nem szeretem ezeket az embereket,ezeket a stílusokat páva,emo,akkor a fiúk is úgy néznek ki mint a homokosok.Én is fiú vagyok,de közöm sincs ehhez az életérzéshez,inkább szánom ezt az elkorcsosodott generációt,az elkorcsosodott zenéivel és sztárjaival.A sorozatok is ezt tükrözik,mint pl ez az éjjel nappal budapest,hála Istennek dolgozom és nem látok belőle semmit,de húgom állandóan nézi.A bulizás tényleg a lerészegedésről szól náluk,a drogokról a kötözködésről.Velem és barátaimmal nem járnak jól az ilyenek :D
2013. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is ugyan ezt gondolom ezekről a dolgokról.

Szerintem "nem bulizós" emberek olyan helyen lehet találni amiket írtál.

2013. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4. vagyok

Már lassan azt hitem én is, hogy nincs már ilyen "nem bulizós" ember

2013. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a kérdező biztos egy aranyos lány,nem olyan mint a mostani pi*sák .Igen ezek nem lányok vagy nők,ezek pi*sák.Utálom egytől egyig őket,ilyen lányokkal szívesebben ismerkedek mint a kérdező.a 3. voltam.
2013. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elsőt leszámítva, köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok! :)
2013. jún. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!