Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nem bulizós típusok ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem bulizós típusok ők hol töltik a szilvesztert?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, nem voltunk bulizni együtt,én nem is akarok, mert nem vagyok egy nagy bulizós, de ő meg sztem akar.Táncolni se tudok, ezért se szeretnék menni sehova.

Valaki volt már hasonló helyzetbe ?


Köszi előre is!


2012. dec. 4. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én kosshuttérre szoktam bemenni
2012. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Otthon a fa alatt.

És akkor énekelem részegen a Mennyből az angyalt, meg a Hó a subáját. Na meg a Kiskaracsony, Nagykarácsonyt.

Jaj de szép az akasztófa, ragyog rajta a sok hulla.

2012. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Otthon voltunk tavaly is.Társasoztunk,koktélokat kvergettem,fnomat főztünk,átszeretkeztük az éjfélt is
2012. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát itthon hol máshol. Mehet a Formaeggyes játék meg sz*r videók meg a többi baromság.
2012. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi barátokkal szoktunk beszélgetős-evős-ivós szilveszteri bulit csinálni. Nincs tánc, nincs semmi ereszelahajamat.

De nagyon jó szokot lenni.

Ha barátok nincsenek, akkor szabadtéri, ingyenes koncertekre szoktunk menni...jól beöltözve :-)

2012. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi attól függetlenül, hogy nem vagyunk bulizósak (sosem voltuk, 5 éve együtt vagyunk), mindig egy baráti társasággal vagyunk szilveszterkor. Kis pezsgőzés és sok hülyülés. Senkire nincs ráerőltetve semmi. Tavaly itthon voltunk, végigaludtuk az éjszakát. Idén megint hivatalosak vagyunk a társasághoz, most kicsit más lesz a helyzet, mert közben babát várunk, de azért mi is megyünk.
2012. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bocs: ereszdelahajamat

és szokott

2012. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én este tízkor már aludtam reggelig, magányban nyomtam...
2012. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régebben én is bulizós voltam, ma már a párommal egy kellemes baráti társaságban vagy kettesben számomra bőven kielégítő:)
2012. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Otthon, hol máshol!
2012. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!