Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » AirsoftosokU ( vagy fegyverhas...

AirsoftosokU ( vagy fegyverhasználók)! Hogy és hova helyezzem el a pisztolytokot?

Figyelt kérdés

Van öv- és combtokom is, de egyiket se tudom rendesen, kényelmesen feltenni.

A combtokot, ha felteszem a térdhajlatomnál van az alja, ami nem épp jó érzés futásnál és nem is kényelmes kivenni a pisztolyt.

Ilyen tokról van szó. [link]

Nem tudom hogy kell állítani, hogy magasabban legyen!


Az övtokot nem tudom kényelmesen elhelyezni. Mindig valahogy úgy sikerül bárhova is teszem, hogy mindig törik a csukló, illetve emiatt az egész chestrig féloldalasan áll.

[link]


Jobb kezes vagyok és jobb kezes tokokat vettem. Érthetetlen számomra mi nem sikerül. SEGÍTSÉG! :)



2013. jún. 25. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
(Elnézést az elgépelésekért! Siettem.)
2013. jún. 25. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Nekem hasonló combtokom van és nekem semmi problémám vele, nem tudod feljebb állítani?


Övtokot még nem használtam, de ha sehogy nem jó javaslom hogy vegyél olyan taktikai mellényt amin van alapból pisztolytok (mellkason), vagy valami modulár cuccot.

2013. jún. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


180cm vagyok.

2013. jún. 26. 23:44
 4/7 hun46y3 ***** válasza:

180 Centihez jónak kéne lennie a combtoknak. Én ott hordom a fegyvert, övön nekem kényelmetlen.

Lennie kell valaminek, amivel tudod állítani a tok magasságát, ezzel feljebb húzhatod, a combtoknak kb combközépnél, vagy felette kellene lennie.

2013. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem jöttem rá, hogy hogy tudom feljebb húzni... de köszi!
2013. jún. 28. 12:52
 6/7 anonim válasza:
Én egy combtokot alakítottam át övtokká, okai: hamarabb tudom elővenni és visszatenni a pisztolyt mert közelebb van, futáskor nem akadályoz, a gyorstöltő is ott van, sokkal kényelmesebb. Megkértem barátnőmet hogy mutassa meg hogy működik a varrógépe, innentől olyat tudtam csinálni amilyen tökéletesen rám illik.
2014. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én azóta se jöttem ár, hogy helyezzem fel rendesen! :D


De valóban, futáskor leég zavaró ez a combtok. Leginkább övtokot használok, általában cqb-n használom a combtokot, ott nekem jobb mint az öv.

2014. febr. 4. 20:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!