Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hi! Nincs valakinek valami...

Hi! Nincs valakinek valami ötlete nyárra?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamit csinálni.csak még nem tudom mit.:// Jó lenne egy kis elfoglaltság. :)

14/L



2013. jún. 19. 15:00
 1/3 anonim válasza:
100%
MASZTI
2013. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

tanulj nyelveket. nem vicc. ahhoz sok idô kell, és ha ennyire nincs mivel elfoglalnod magad, az tökéketek akkor, és hasznos is. ha megteheted, járj különtanárhoz, vagy válassz valami aránylag egyszerû nyelvet, amit otthon, egyedül is gyakorolhatsz, és állj neki.


egyébként elmehettek a barátaiddal mindenféle helyre, nem muszáj fizetôsre, vagy beülni valahova enni/inni, menjetek el egy parkba sétálni, vagy vigyetek magatokkal egy felnôttet és menjetek kirándulni.


osztállyal is szervezhettek programokat, ha jó a közösség: strand, túrák, piknik, stb.


végül, ha semmi nem jön össze, fogj meg egy könyvet és olvass. vagy nem tudom, mennyire vagy mûvészlélek, engem pl. a novellák, hosszabb történetek, versek írása nagyon jól le tud kötni, és közben én is szórakozok. rajzolj, fess, alkoss valamit. vagy max. tegyél be egy filmet, ha végleg nem talàlsz semmi elfoglaltságot.


olyan sok lehetôség van, légy kreatív! de mondom, nekem ha ennyi szabadidôm lenne, mindenképp valami nyelvet tanulnék! elég csak megalapozni, utána komolyabban is ráfeküdhetsz a témára, ha van segítséged. online vannak videók, ingyenes leckék, hanganyagok...


kellemes pihenést! :)

16/L

2013. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi tervem nyugi tök unalmas :) 18F
2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!