Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A lehetetlen válasz: pc vagy...

A lehetetlen válasz: pc vagy ps3? Szerintem NEM!

Figyelt kérdés

Egyszer jó lenne a végére járni kinek mi a tapasztalata pénzügyileg?


PC:

Ingyen játék

Akinek van jó pc je, kb 70e fejlesztés 2 évente(?)

Medium grafika esetenként max (Nagyából hasonló a ps3 hoz.)


ps3:

Ha szükséges a multi, szerintem alap, hogy legyen játékokhoz.

Egyszeri befektetés kb 60e(Ha FPS el is akarsz játszani usb-s egér/bill. kell) és 2év alatt 7 db játék? (70e-ért) NEM újonnan. Esetleg el tudsz cserélni 2 db ot.


****************

Én nagy reményeket fűztem a ps3 hoz, de szerintem olcsóbban ki lehet jönni akkor is pc vel.



2013. jún. 7. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

xD Hogy lehet mar egy PS3 egy PC hasonllitani?

Add1: nem kell evente fejleszteni(Ram,videokartya stb..)

megveszel egy gamet es jatszol, hameg ennyire sajnalsz 5000,10.000 egy jatekert maragy a PC-nel :D

Add2: amennyi te rakoltesz arra a selejtre addig abbol a penzbol ami kb 90,100 ezer abbol boven tudnal venni gameket,

nekem van laptopom es PS3 is PS3-am is, Oroszorszagbol hoztak a rokonok fele aron igy ami penzt amit ranszantam volna vettem gameket 80-ert vettem PES 13,BTF 3, Killzone 3,F1 2012,Uncharted 3 ,F1 Race stars,GTA 4 :DD

2013. jún. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb a grafika pc n egy olyan géppel játszok most Bf3 at ami nem felel meg a minimális rendszer követelményeknek és nem mondanám rá hogy szaggat meg szép grafikája van, meg van egy olyan program: Game booster ami leállítja azokat a folyamatokat amire nincs szükség a játék közben így kb 44% os a javulás a gyorsaságában, most veszek 30 ért vga t meg 30 ért cpu t(és ez már elég kemény gép visz majd mindent szépen) az előzőket meg egy-egy 10es ért eladom és van rá vevő. Kb 40e ből ps 3 játék jó esetben 5db játék nekem meg kb.: meg se tudom számolni:)
2013. jún. 11. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!