Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A lehetetlen válasz: pc vagy...

A lehetetlen válasz: pc vagy ps3? Szerintem NEM!

Figyelt kérdés

Egyszer jó lenne a végére járni kinek mi a tapasztalata pénzügyileg?


PC:

Ingyen játék

Akinek van jó pc je, kb 70e fejlesztés 2 évente(?)

Medium grafika esetenként max (Nagyából hasonló a ps3 hoz.)


ps3:

Ha szükséges a multi, szerintem alap, hogy legyen játékokhoz.

Egyszeri befektetés kb 60e(Ha FPS el is akarsz játszani usb-s egér/bill. kell) és 2év alatt 7 db játék? (70e-ért) NEM újonnan. Esetleg el tudsz cserélni 2 db ot.


****************

Én nagy reményeket fűztem a ps3 hoz, de szerintem olcsóbban ki lehet jönni akkor is pc vel.



2013. jún. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"PC:

Ingyen játék"


Na itt bukott el az egész. PC-re sem ingyen vannak a játékok, csak te letöltöd. Szóval hülyeség az egész.

Az igaz, hogy kb 2-3 ezerrel olcsóbbak a játékok PC-re, de a hardver drágább annyival, hogy így is olcsóbbra fog kijönni a PS3.


"(Ha FPS el is akarsz játszani usb-s egér/bill. kell)"


Hülyeség. Ha te annyira egérrel meg billentyűzettel akarsz játszani, akkor felejtsd el a konzolt.

2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én úgy értem van ez a lehetőség is hogy letöltheted. Fps hez szerintem kell az egér/bill. Ha meg ps3 nal meg lehet ezt is oldani akkor miért ne? Kb amióta játszok kb 4-5 éve 4 db eredeti játékot vettem többit sikerült törten. Pl a metto last lightet már végigtoltam és 13e lett volna amúgymeg. És ha megnézzük mit néz mindenki mielőtt megvesz egy játékot az a ára, szerintem még olcsóbb a pc fejlesztése bár a konzol kevesebbet fogyaszt.
2013. jún. 7. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Ps3 at is fel lehet törni tehát arra is van "ingyen játék"
2013. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2


Hagyjuk is az egészet, neked PC való. Még ha tegyük fel a konzol jobb is lenne, hozzád akkor is inkább a PC illik, van ilyen.

2013. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TaKy99 ***** válasza:

Háát elég fals az érved. Az egyik oldalon lefele, a másikon felfele tévedsz.


Szögezzük le, neked PC való, ahogy már írták.

A saját példám, viszont az, hogy:

A PC folyamatos szinten tartása nem jött ki évi 70-ből.

Folyamatosan azt tapasztaltam, hogy az új gémek nem futnak rendesen, mindig kompromisszumot kellett kötni.


Az lett a vége, hogy 3 éve vettem egy laptopot 150-ért. Azóta azt használom.

Játékra meg vettem egy PS3-at. A kitolt játékokat a használt piacon értékesítem. Így egy új game kb 2000-4000 Ft-omban van. Ennyit bukok rajta, vagy még kevesebbet, ha én is használtan veszem.) Illetve előfizettem a PS Plus-ra. Nem bántam azt sem meg. ott is érdekes jó játékokat adnak.


Úgyhogy a kérdésed válasza:

"A lehetetlen válasz: pc vagy ps3? Szerintem NEM!"

A válasz PC ÉS PS3!

2013. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán igazad lehet mind 2 jó ha van:) ps plus jelenleg milyen játékok érhetők el? És kinek mi a tapasztalata csak ilyen gagyi játék vannak rajta általában? mint pl Knytt Underground, Coconut Dodge Revitalised Kajak 2 éveseknek való!!! Ilyen értelmesebb mint BF3 vagy Dead island riped vagy valami hasonlóak??
2013. jún. 8. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

70% gyerek/sz@r game

30% jobb game

2013. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen de az a 30% a gőzöm sincs állítólag 40-ből azért az is jó plusz lehet a 70%-ban is van olyan ami tetszene.

És a PC-re sincs ingyen játék csak illegálisan aminek 90%-a vírus.

2013. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt elfelejtettem 6 éves gépem van de még mindig visz minden játékot(némelyiket leggyengébb grafikán akadozva de viszi)

de már rá férne egy fejlesztés mert csak vidikártya lett cserélve 5 éve mert beszart a másik.

2013. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én találtam egy nagyon jó leírást ahol nagyon alaposan összehasonlították a pc-t és a konzolt én maradok a pc nél :)
2013. jún. 9. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!