Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak a pasimnak?

Mit rajzoljak a pasimnak?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy a nevét kínai jellel 'lerajzolnám' de nem találok sehol se róla képet hogy hogyan is nézne ki az ő neve kínaiul, így hát segítséget kérnék, hogy mit rajzoljak? lehetőleg ne túl bonyolultakat mert nagyon régen rajzoltam már.:)

2013. máj. 28. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az érdeklődési körétől függ.

Az én Szerelmem imádja pl. a Diablo 3-at, így abból rajzoltam neki.

2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát kínai jelekkel ne is fogod tudni lerajzolni a nevét :) viszont japán katanákkal lehet esélyed távolkeleti írásjelekkel megrajzolni, mert azok direkt a külföldi szavak leírására lettek kitalálva. Vagyis ma már csak arra használják. :) keress egy katakana táblázatot (elég ha beírod a google-be) és válogasd ki a megfelelő szótagok jeleit és már sínen is vagy. Beleviszel egy ki sfantáziát és tádám... a gondod megoldva :)
2013. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de ha dobsz egy üzenetet a nevével akkor ki is keresem neked és üzenetben elküldöm a tejes nevet :) persze ha nem titok az út neve :)
2013. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!