Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdetnek jó lesz?

Kezdetnek jó lesz?

Figyelt kérdés

Még sose írtam semmit! Csak így a semmiből belekezdtem egy saját kis írsába.Először nem tudtam hogy kezdjem el de így sikerült..kezdetnek jó lesz:

Utálom a matekot.Sok értelmetlen számolás.Betűket,hogy osszak meg szorozzak?Hülyeség...De legalább péntek van és az

utolsó órám.Alig várom,hogy csengessenek.Ezután Bree-vel elmegyünk moziba.A "Nagy mészárlás 2"-t adják elő 3D-

ben.KIHAGYHATATLAN! Az 1. rész egy lányról szólt aki a barátjával elmentek túrázni a barátját megölték ő meg

elszökött.Ez olyan "befejezetlen" film volt.Gondoltuk,hogy lesz 2.-rész.Na,de 3D-ben? El kell mennem!Egyébkén Sophiá-

nak hívnak Bree pedig a legjobb barátnőm! És ez a mi életünk!

Ennyi van kész de nagyon rossz? 16/L Amúgy senkinek se mutatnám csak így irogatok :) :D



#írás.kezdet
2013. máj. 11. 00:07
 1/4 fersk ***** válasza:
Ööö...de miért angolszász a környezet?
2013. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiiii ***** válasza:

Komolytalan szerintem. De az a lényeg, ha TE ÉLVEZED, azért írj, és ne azért, hogy megfelelj másoknak. Írj, írj, gyakorlás kérdése, meg olvass sokat, és fejlődni fogsz.

Nagyon helyes, hogy írsz! :)

A matekot pedig én is gyűlölöm.

2013. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudom miért "angolszász" :DD

Így jobban tetszik:D

Köszönöm a válaszokat:)

2013. máj. 11. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
úristen...
2013. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!