Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy kifizetett számlatartozást...

Egy kifizetett számlatartozást meddig tartanak nyilván a T-mobile-nál? A férjemnek több mint 5 éve volt több havi számlatartozása, amit végül kifizetett.

Figyelt kérdés
Most szeretnénk ott új előfizetést. Ezt a számlatartozást nyilván tartják még? Tavaly volt bent, akkor nem volt még 5 éve, s kauciót kértek. De most már letelt az 5 év, s nyáron mindenképp szeretnénk ott új előfizetést kötni. Szerintetek most is kérnek kauciót?

2013. máj. 6. 08:53
 1/6 anonim válasza:

Addig tartják nyilván, amíg fennáll a tartozás.

Egyébként nem is hinnéd de rengeteg dologtól függ az, hogy kérnek-e kaukciót. pl: eladó hangulata, a te megjelenésed, de lehet olyan is, hogy bármi más miatt piros lámpát dob a gép(ezt így mondják a T-nél:D )


Próbálj olyan helyre menni ahol vagy ismerős dolgozik vagy ahol fiatal az ügyintéző.


Én már láttam olyat is, hogy egy közmunkástól (kukástól) munkáltatói igazolást, tulajdoni lapot és az elmúlt 6 hónap befizetett számláit is kérték.


Érdekes ez, mert bármit megtehetnek, akár 100.000 Ft kaukciót is kérhetnek, mondván, hogy majd a számláidban jóváírják.


A másik 2 szolgáltatónál ezt a dolgot még komolyabban veszik, ott nincs kivételezés.

2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ja és még valami:


Ha a T-nél már lesz előfizetésed, és utána akarsz még egyet, akkor már semmit sem fognak kérni, csak azt, hogy mi a neved. És innentől kezdve már az se érdekli őket ha lesz 10 előfizetésed.

2013. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont tegnap voltam bent, más miatt. Rákérdeztem a csajtól. Hát kérni fognak. Ha két telefon, akkor 30e ft és ehhez engedély kell. Ha egy előfizetés, akkor 15e és fél év múlva lehet újat kérni kaució nélkül. Persze akkor egy darabig nem kell számlát fizetni. Persze a férjem nevét nem mondtam, hátha mégsem kellene majd fizetnünk.
2013. máj. 8. 07:00
 4/6 anonim válasza:
Hát érdekes. Én azért megkérdezném, hogy mi az oka annak, hogy kaukciót kell fizetni.
2013. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy 5 éve volt számla elmaradása, és hiába fizette ki, nyilván tartják...
2013. máj. 8. 15:13
 6/6 anonim válasza:
Próbáld meg egy másik üzletben.
2013. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!