Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen idézetek szólnak...

Milyen idézetek szólnak rosszindulatú pletykákról?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, és eddig egyszer sem voltak rosszakaróink, mi is kedvesek vagyunk mindenkivel, és velünk is kedves mindenki. De most a napokban felreppent egy pletyka, ami biztosan nem igaz, azzal kapcsolatban hogy egy adott időpontban ő egy másik nővel volt, holott éppen abban az időpontban velem volt! Tudom, hogy nem csal meg, hamarabb hagyna el, minthogy hazudoznia kellene nekem. Mindegy, ez a háttérsztori nem is lényeg, a kérdésem az lenne, hogy ismertek-e valami olyasmi idézetet, ami arról szól, hogy nem érdekelnek az aljas, áskálódó emberek, akik azon igyekeznek, hogy mások boldog párkapcsolatát megfúrják. Köszönöm előre is! ui: nem facebook-os idézetmániás tinilány vagyok

2013. máj. 3. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!