Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az baj, ha egyáltalán nincs...

Az baj, ha egyáltalán nincs kedvem bulizni?

Figyelt kérdés

A velem egykorúak mind bulizni járnak, meg ide-oda leinni magukat, és cigizni, hiába nézegettem hangulathozó videókat, egyáltalán nem találom ezt jónak. Olyan... felelőtlen. Még soha nem voltam részeg.

Egyszer az egyik voltosztálytársammal összevesztem és írta, hogy majd, ha egyszer 60 évesen elmegyek buliba rájövök, hogy mennyi mindent kihagytam. (Ezt a komolyságom miatt mondta). Mit tegyek? Így egyedül fogok maradni? Ez gáz? Tiszta szomorú vagyok emiatt. :/ 15/L



2013. ápr. 30. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!

És ettől még nem maradsz egyedül :)

2013. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Én sem járok bulizni, sokkal többet ér ha haverokkal leülünk és dumálgatunk, közben megiszunk valamit.. :) Nem feltétlenül kell berúgni egy buliban, de az ott lévők nagy része felelőtlen és full részegre issza magát.. Nincs sok értelme. :) Ha gondolod dobj egy üzenetet, szívesen dumálgatnék veled buli helyett.. Lehet hogy nem maradnál egyedül.. Ki tudja?:DD 17/F:)
2013. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem fogsz egyedül maradni,ne hülyéskedj már.Én 14 éves fiú fejjel is csak 1-2 havonta megyek el koncertre,úgy, hogy az osztálytársaim minden nap mennek buliba cigizni,meg ehhez hasonlók.És én ettől függetlenül egyáltalán nem érzem úgy hogy 60 éves koromba bánni fogom hogy nem mentem bulizni.Nekem bőven elég az 1-2 havi rock koncert :)
2013. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A volt osztálytársad egy retardált.

Attól, hogy nem akarsz bulizni, még nem vagy nyomi.

Ne foglalkozz másokkal, ez a legfontosabb.

2013. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek ízlése nem egyforma! Attól, hogy nem jársz a disco-ba lerészegedni minden szombaton, még lehet mozgalmas kamaszkorod szép emlékekkel! Én 20 évesen egy kezem meg tudom mutatni, hányszor voltam disco-ban. Egyszerűen nem az én világom. Én jobban szeretek este a tábortűz mellett ülni pár emberrel, mint a zsivajt hallgatni egy rakás ismeretlennel!
2013. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én pont így vagyok vele :)

(És igen, félek, hogy egyedül maradok...)

20/f

2013. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huu nagyon szépen köszönöm, kicsit megnyugodtam, teljesen azt hitteb, bennem van a hiba. :)
2013. ápr. 30. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért válasszuk ketté a dolgot.

Van az, amikor társaság van, zene, tánc, beszélgetés, viccelődés, sztorizás, játékok, hangulat.

Aztán van, amikor ezt még fel akarja turbózni a honpolgár alkohollal, cigivel, egyebekkel, csak valami üsse ki...

Én az utóbbiban sosem éreztem jól magam, megtaláltam a magam számítását nélküle is, és 30 feletti dolgozó emberként mondom, cseppet sem sajnálom, hogy nem voltam még szétcsúszva.

Viszont buliztam rengeteget így is, és azokat az estéket azért bántam volna kihagyni. Én még azzal is szívtam, hogy bulihelyeken vágni lehetett a füstöt, ma már ez sem rontja az életet. Néha kellett támogatni egy-egy cimborát hazafele, de ettől csak jobban tiszteltek később.

A társaságot, a kikapcsolódást ne hagyd ki, de nem kell semmi olyasmit csinálnod, amit nem szeretnél. Aki ezt a szándékod nem érti meg, nem barátod. Találsz mást. Rengeteg lehetőséged van. :)

2013. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!