Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen kedvem bulizni?

Miért nincsen kedvem bulizni?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor van úgy, hogy hívnak barátaim buliba, de amikor megkérdezik akkor van kedvem, de utána valahogy egyszerűen elmegy a kedvem, és inkább maradnék otthon. Egyébként társasági lény vagyok, szeretek eljárni és emberek között lenni. De valahogy ez a határozatlanság bennem van, sokszor inkább nincs is kedvem elmenni itthonról.

Ez csak mostanában van így, elég stresszes az egyetem és gyakran vagyok fáradt, lehet ennek ehhez köze? Mert "régebben" ez kevesebbszer volt!


2010. okt. 6. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet csak változol.

A "miért nincs kedvem bulizni" kérdés igazából egy kategória azzal mint a "miért nincs kedvem pl kosárlabdázni?" - pedig szeretek sportolni....

Remélem látod az analógiát. Bulizni nem "kell" szeretni... Bár ez függ attól mit is értesz buli alatt... De a szórakozás kikapcsolódódás társasággal korántsam egyenlő a bulizással ugyebár. Rengeteg formája van annak hogy jól érezd magad emberekkel. Bulizni meg nem akarsz, a barátaid meg igen.. Hát ez van. Csináld amit Te szeretnél csinálni.


De jó az utolsó mondatod, valóban lehet hogy csak túl fáradt vagy az egyetemtől ahhoz hogy legyen kedved, viszont ebben az esetben is nyilván az a megoldás hogy valami mást kikapcsolódást keresel a barátokkal, nem az éjszakai bulizást mert az tényleg csak rátesz egy lapáttal a fáradtságra.

2010. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!