Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Szerintetek gáz, ha egy lány szeret a Medal of Honor játékokkal játszani?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim, barátaim szerint nem vagyok normális és hosszútávon "eltanulom" a játékból az erőszakos viselkedést (hogy ez alatt mit értenek, nem tudom, mert a TVből is meg lehet tanulni mindent xD) stb. De akkor a fiúknál miért normális, engem meg miért kezelnek idiótaként?

18L


2013. ápr. 23. 14:27
 1/2 sKillEr96 ***** válasza:

Tisztelt Kerdezo!


En pont most irtam nyelvtani ervelest arrol, hogy az eroszakos jatekok nem feltetlenul karosak, csak egy bizonyos erettseget el kell az embernek ernie, amit ugye 18 eves korra mar mindenki eler. Szoval semmikeppen nem tanulod el ezeket, ha csak nincs vmi nagy gond. Egyebirant pedig szerintem nagyon jo, hogy lany letedre erdeklodsz az akciojatekok irant, es nem nezed le azokat, akik ilyennel jatszanak :D Ugyhogy folytasd csak! :D


17/F

2013. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne a te életed is, ha egyszerűen leszarnád, hogy mások mit gondolnak. Persze ha valami értelmes ember mondd véleményt arra lehet nem árt hallgatni, de nekem nem az jön le, hogy az ismerőseid azok.
2013. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!