Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok nekem?

Mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Na szóval: Lassan osztálykirándulás. Két naposra megyünk a Balatonra. 17 vagyok fiú(3.-os). Előre jelezném, hogy rosszalló válaszok nem kellenek. Tehát nem én vagyok a legnépszerűbb gyerek. A többiek bulit terveznek és én ott akarok lenni. Mindenki piálni me cigizni fog és én nem akarok ott ücsörögni egyedül a sobában. Elég a körítésből: milyen cigit vegyek amivel bevágódhatok? Tudom, egészségtelen tudom, hogy nem ettől vagy jófej és felnőtt, de nem akarom így végezni a gimis éveimet. Az árát is írjátok oda légyszi.

2013. ápr. 9. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Lucky Strike 800Ft

Nem túl "Marlboro"-s(menőzős) és elég jó.

2013. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát először is!!!!

nem akarlak rászoktatni és szerintem k*rvára nem éri meg a cigi(sz.r,büdös és elmegy rá rengetek pénzed)

mondjuk én inkább a piálás mellett vagyok ... :D

azt jobban szeretem..

egy jó ötlet! Ha megveszed a cigit előtte otthon szívj el pár szálat,mert lehet,hogy nem bírod és elég gáz lenne,ha pl. ott lennél a bulin jó cigi,pia stb. és mikor rágyújtanál nem bírnál egy szálat elszívni úgy köhögnél...

2013. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt is hogy megértetek, meg azt is hogy írtok példát. Lucky Strike-ból melyiket?
2013. ápr. 9. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nézegettem és a Kék Dunhill-ről mit tudtok ? Estleg Sparba kapható? És az mennyi?
2013. ápr. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!