Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy budapesten...

Serenity-cica kérdése:

Valami ötlet, hogy budapesten hova menjünk ma, ami ingyenes? Pl. a budai vár, gellért hegy ilyesmi.

Figyelt kérdés
vagy barmilyen kirandulas, nézelődés, amivel lekötjuk magunkat 13:00-tol 16:00-ig. de johet esti program is.

2013. ápr. 4. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer a Deák Ferenc tér-Váci utca-Erzsébet híd-Citadella-0.km kő-Lánchíd-105ös busz pesti megállója körutat tettem meg egy lánnyal (gyalog) program gyanánt.


Pesti vagyok, itt születtem, de külvárosi, és 20 éves létemre most először sétáltam így körbe a 'belvárost'.

A deák váci utca közti sétálóutcák, boltok, mutatványosok, azután Európa talán legszebb villamosvonala mellett sétálni (vagy akár menni rajta 1 megállót, csak nemtudom, hol áll meg az Erzsébet hídnál), háttérben Buda, a hegy, és a Citadella. A Citadellára meg felbaktatni, meg onnan a kilátás :D Szóval ezzel a kis körúttal kb Budapest nevezetességeinek, szépségeinek a felét be lehet járni, át lehet élni.

2013. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom! jovoheten lehet ez lesz a program. tegnap a bkv hajo jarataval mentunk egyik vegallomastol a masikig es kozben beszelgettunk. :-)
2013. ápr. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!