Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy csináljak házilag hobbibó...

Hogy csináljak házilag hobbiból íjat?

Figyelt kérdés
Csináltam már akácból elég jó volt 20-30 méterre elvitt, nyílvesszőt is csináltam vas heggyel (jó nagy hátsó udvarunk van és nincs ott senki oda céloztam) De max 1 hetet bír ki és eltörik, mit tudtok ajánlani? Néztem már több videót (hogyan készültből is) de olyan cuccaim nincsenek,a régi embereknek sem volt mégis valahogy csináltak, ötletek?

2013. márc. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tartós íjat akarsz, inkább vastagabb fából csináld. Én is csináltam egyet otthon, lett vagy 40 fontos. Miután kiválasztod a fát,próbáld meghajlítani úgy, mint az íjat, hogy mennyit bír, nehogy feleslegesen szenvedj vele.Ha lesz időm, kiderítem milyen fából van az enyém.Az ideget miből csinálod?
2013. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Azt hiszem ilyen mogyoró fából kell.

2013. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 19. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :D. Nem tudom mogyoróból hogy sikerült, de az enyém az vastag csipkéből van, ami jó is lett.
2013. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!