Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok pár rossz dolgot a...

Mondanátok pár rossz dolgot a diszkókról?

Figyelt kérdés
17 vagyok ,és le akarom beszélni a 15 éves baránőmet,hogy diszkókba járjon a barátnőivel

2013. ápr. 3. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát például sok a drogos, leitatják, vagy dzsinát raknak a piájába és be viszik a wc-be, hogy... érted. Meg ilyesmik.
2013. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először, 18 alatt elvileg be sem engedhetik rendes diszkóba.

Aztán ha bejutott, csak a fantázia szab határt, hogy ki/kik milyen rosszat tudnak vele tenni a részeg inzultálóktól a leönt/lehány/lerúg incidenseken át a sötét félreeső helyeken elkövetett ocsmányságokig akár bent, akár kint/hazafele.

Rossz dolgokat oldalakon keresztül lehetne sorolni, de amíg azt tapasztalja, hogy azokból "itt úgysincs semmi", addig csak úgy fogja venni, hogy tiltod neki.

Én a helyedben vagy kitalálnék valami alternatív programot, amit jobban élvezne, vagy megpróbálnék vigyázni rá ott, ahol van. Akár úgy, hogy elkíséred előtte és érte mész, akár úgy, hogy vele vagy egész este, akár egy megbízható cimborával, aki figyel rá.

Normális helyeken és normális közösségekben a diszkókban az emberek táncolnak és jól érzik magukat, aztán egyben hazamennek, és semmi rossz nem történik.

Én ebben a korban a gimi saját szervezésű bulijaiba jártam, ott volt felnőtt felügyelet, no alkohol, meg relatíve korai zárás, de attól még jó partik voltak.

Diszkókba később jártam.

2013. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!