Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pc-t vagy Xbox-ot vegyek?

Pc-t vagy Xbox-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Tehát,igen a sablon kérdés,de mégsem tudok rá választ kapni.Ha PC akkor,200000 forintot tudok rászánni,de abból már össze lehet rakni egy jó gamer pc-t.(persze később még fejleszteném)Ugyanennyiből ki tudnék jönni úgy,hogy xbox+netezős pc.(mert ugye netezős pc 100e+xbox-ra menne a többi-ami elég jó)Csak az a bökkenő,hogy én az a típusú játékos vagyok,aki "hopp ez a játék tetszik,na gyors szedjük le és nézzük meg",ami ugyebár xbox-on nem lehetséges.(mert nem fogom flashelni)Ott ugye össze kell gyűjteni a pénzt,hogy tudj venni egy játékot stb.De mindezek mellet jól jönne egey xbox,mert belegondolok h hány játék nem jön ki/később jön ki pc-re,akkor úgy érzem,hogy elvesztem.(Pl.itt egy nagy bökkenő:abszolút GTA fanatikus vagyok,de GTA V csak konzolra fog kijönni-én pedig ki nem bírom azt,hogy várjak éveket mire átírják pc-re)Tehát most melyik?

2013. márc. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Xbox-ot javaslom mert 200ezerből elég gyatra gépet tudsz csak összerakni.Mindenképpen a 250GB Slim-et ajánlanám így a játékokat fel tudod másolni a vinyóra és onnan futtatni így kíméled az olvasót+gyorsabb töltési idő.A játékoknál meg úgy szoktam megoldani hogy van 2-3db amit némi ráfizetéssel cserélgetek így az újakat megvenni nem annyira zsebbe nyúlós.
2013. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem ide tartozik. De én a Playstation 3-mat ajánlom.. Nekem is az van és nem bántam meg. Én a 250gb-s simát ajánlom (ps)

És a játékok jobbak , vagyis több van.::)

2013. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző hülyeséget ír.Már exclusive címekből is több van xbox-ra mint PS3-ra. + PS-re nem tudod a játékokat telepíteni csak a store-ból letöltötteket.Az Xbox-ra kivétel nélkül minden játék telepíthető.

Xbox360 (244 exclusive)

PS3 (204 exclusive)


[link]


[link]

2013. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most hagyja mindenki abba...könyörgöm ne kezdjetek el vitázni,hogy melyik a jobb inkább üssétek a homokzsákot.

Második:Azért nem veszek ps3-at,mert az xbox exkluzívak jobban érdekelnek (Alanak Wake,Gears Of war).Ezenkívül már kipróbáltam a PS3-at is,és nekem nagyon kényelmetlen volt a kontrollere.

2013. márc. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!